A Magyarország elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő svéd labdarúgó-válogatott támadója, Ola Toivonen az Expressennek elmondta: megkönnyebbülve hallotta, hogy volt PSV-s csapattársa, Dzsudzsák Balázs nem léphet pályára a Puskás Ferenc Stadionban.
„Ez mindenképp pozitív hír nekünk. Nem tudom, hogy mekkora szerepe van a magyar válogatottban, de nem gond, hogy nem kell a bal lábára figyelnünk – átlövéseknél és rögzített játékhelyzeteknél ez hatalmas fegyver lehet" – mondta Toivonen.
Zlatan Ibrahimovic sérülése a jelek szerint teljesen rendbe jött, a svédek sztárja a kedd esti edzésen valószínűleg teljes intenzitással tréningezhet – bár elképzelhető, hogy a válogatott orvosi stábja elvégez még rajta néhány vizsgálatot. Jelen állás szerint semmi akadálya nincs annak, hogy a Milan csatára ott legyen a mieink elleni kezdőcsapatban.
Legfrissebb hírek

Debrecenben zárul a 2025-ös őszi idény
Labdarúgó NB I
2025.11.05. 15:38
Ezek is érdekelhetik






