A magyar labdarúgó-válogatott remek második félidei teljesítményének köszönhetően 2–1-re győzött a finnországi Eb-selejtezőn, ám a hazaiakat irányító Stuart Baxter úgy érzi, Egervári Sándor csapata nem szolgált rá a sikerre.
„Nem mondok le!" – kezdte határozottan a magyarok elleni vereséget követő sajtótájékoztatót a három meccs után az Eb-selejtező E-csoportjában még pont nélkül álló Finnország szövetségi kapitánya, Stuart Baxter.
„Nem érdemeltünk vereséget, mert végig domináltunk a mérkőzésen. A magyarok gyors játékosaik révén kétszer lekontráztak minket, de a mérkőzés egészét tekintve jobbak voltunk, győznünk kellett volna" – fogalmazott a skót szakember, akinek ezzel a vereséggel igencsak kérdésessé vált a jövője a válogatott élén. A finn sajtó ugyanis már a mérkőzés előtt arról írt, hogy Baxter csak egy győzelemmel szilárdíthatná meg a helyét.
Legfrissebb hírek

Ez van – Malonyai Péter jegyzete
Magyar válogatott
2025.09.10. 01:15

Ki helyettesítheti Schäfer Andrást Írországban?
Magyar válogatott
2025.09.04. 06:35
Ezek is érdekelhetik