Találatok a superfeed címkére

Találatok száma: 1116

Tokió 2020: „Ki vállalja a felelősséget, ha meghalok?!”

2021-07-28 22:37:19

A férfi tenisz-világranglista második helyén álló Danyiil Medvegyev az elképesztő hőségre panaszkodott a szerdai, Fabio Fognini elleni mérkőzésén Tokióban. Nem az orosz versenyző az egyetlen, aki a magas páratartalom és az elviselhetetlen hőség miatt elégedetlenkedik, így a szervezők átteszik a versenyek délelőtt 11 órás kezdetét délután három órára.

tokiói olimpia tenisz superfeed olimpia Tokió 2020 Tokió

Tokió 2020: így szerzett bronzot a magyar kardcsapat – képek

2021-07-28 21:33:55

Amint arról már korábban beszámoltunk, a Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András és Szilágyi Áron alkotta férfi kardcsapatunk a németek 45:40-es legyőzésével bronzérmet szerzett a tokiói olimpián. Tekintse meg galériánkban a bronzmérkőzés legszebb pillanatait!

vívás superfeed olimpia 2020 olimpia férfi kardcsapat férfi kard

Tokió 2020: húsz atlétát tiltottak el a részvételtől

2021-07-28 20:49:23

Húsz atlétát, köztük tíz nigériait tiltottak el a tokiói olimpiától, mert nem teljesítették a doppingellenőrzési követelményeket.

tokiói olimpia superfeed olimpia dopping Tokió 2020 Tokió

Tokió 2020: Kína megelőzte az USA-t, Magyarország 12. – éremtábla

2021-07-28 20:08:48

A tokiói olimpia ötödik versenynapja után is vetünk egy pillantást az éremtáblázatra. Az élen továbbra is a Japán, Kína, Egyesült Államok hármas vezet, igaz, utóbbi két tagja helyet cserélt az előző napi álláshoz képest. Magyarország három újabb éremmel bővítette a kollekcióját: összesítésben a 12. helyen áll.

éremtáblázat éremtábla superfeed olimpia 2020 Tokió 2020

Tokió 2020: Nem volt kérdés, hogy cserélünk – Decsi András

2021-07-28 16:52:58

Könnyes szemmel, boldogan értékelt az olimpiai harmadik hely megszerzése után a férfi kardcsapat vezetőedzője, Decsi András.

vívás tokiói olimpia superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020

Tokió 2020: amikor Milák Kristófról beszélt a világ – videók

2021-07-28 06:56:24

Milák Kristóf olimpiai aranyérme egy eddig is csodálatos pályafutás legfényesebb diadala. Az elmúlt esztendőkben sokszor bámultuk csodálatos úszását, csúcsdöntéseit, dominanciáját. Ezekből a pillanatokból válogattunk videókat.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Milák Kristóf

Tokió 2020: orosz győzelem a brazilok elleni röpirangadón

2021-07-28 15:47:56

A harmadik fordulót játszották le a tokiói olimpián a férfi röplabdázóknál. A legkiélezettebb csatát az argentinok és a franciák összecsapása hozta, amelyet 3:2-re nyertek meg a dél-amerikaiak.

superfeed röplabda olimpia 2020 olimpia férfi röplabda Tokió 2020

Tokió 2020: „Egyszer bajnok, mindig bajnok” – Orbán Viktor üzent Hosszú Katinkának

2021-07-28 16:43:48

Mint ismert, Hosszú Katinka 200 méter vegyesen a szám címvédőjeként a hetedik helyen végzett a tokiói olimpián. A 32 éves világklasszis úszónk a döntő után a közösségi médiában mondott köszönetet a sok-sok biztató szóért és támogatásért, amire Orbán Viktor miniszterelnök kommentben reagált.

úszás superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Orbán Viktor

Tokió 2020: legyőzték a franciák a németeket kézilabdában

2021-07-28 03:25:21

A dán férfi kézilabda-válogatott a csoportkör harmadik fordulójában 31–21-re legyőzte Bahreint a tokiói olimpián, Norvégia 27–23-ra nyert Argentína ellen, míg Franciaország 30–29-re gyűrte le Németországot.

superfeed olimpia 2020 kézilabda férfi kézilabda Tokió 2020 Svédország

Tokió 2020: Lettország nyerte meg a férfi 3x3 kosártornát

2021-07-28 15:52:02

A nőknél az Egyesült Államok, a férfiaknál Lettország nyerte a tokiói olimpia 3x3-as kosárlabdatornáját.

superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Orosz csapat Kína Franciaország

Tokió 2020: négygólos vereséggel búcsúztak a franciák labdarúgásban

2021-07-28 12:04:21

Brazília és Elefántcsontpart jutott tovább elsőként a tokiói olimpia férfi labdarúgótornáján, majd a B-csoportból Dél-Korea és Új-Zéland, a C-csoportból Spanyolország és Egyiptom, az A-csoportból pedig Japán és Mexikó is bekerült a negyeddöntőbe.

Új-Zéland superfeed olimpia Tokió 2020 Németország Elefántcsontpart

Tokió 2020: a szabály az szabály – a japánok senkivel sem kivételeznek

2021-07-28 14:42:56

A zászlóból kiindulva nem az lenne az első gondolatunk, hogy a japánok milyen szögletesek. De azok.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Japán

Tokió 2020: kettős német siker egyéni díjlovaglásban

2021-07-28 15:01:47

A keddi csapatverseny után a szerdai egyéni viadalon is német siker született a díjlovaglóknál a tokiói olimpián.

superfeed olimpia 2020 olimpia lovaglás díjlovaglás Tokió 2020

Tokió 2020: Tóth Krisztián nemcsak bronzérmet nyert, a mestere BMW-motorját is

2021-07-28 14:42:33

Tóth Krisztián örömkönnyekben úszva érkezett az interjúzónába az olimpiai bronzérme megszerzése után. Miután megnyugodott, beszélgettünk vele a Rio óta bejárt hosszú és viszontagságos útjáról, mentális és érzelmi háttérről, különleges diétáról és a magyar olimpizmus mérföldkövéről. Egy érett, boldog sportember állt velünk szemben.

superfeed Tóth Krisztián Pánczél Gábor

Tokió 2020: Így nem tudom abbahagyni – Hosszú Katinka

2021-07-28 14:26:29

A hetedik helyen végzett Hosszú Katinka kétszáz vegyesen, ám hogy miért maradt el Tokióban a várakozástól, arra még keresi a válaszokat.

úszás superfeed Tokió 2020 Hosszú Katinka

Tokió 2020: Megvan az első, jöhet a következő, a következő, a következő – Milák

2021-07-28 14:13:39

Ahogy vártuk és várta: Milák Kristóf meggyőző fölénnyel nyerte a kétszáz pillangót Tokióban – az első magyar olimpiai aranyat ebben az úszásnemben.

superfeed interjú Tokió 2020 Milák Kristóf 200 pillangó

Tokió 2020: Cseh és Telegdy elődöntős, a 200-as női gyorsváltónk döntős

2021-07-28 13:32:53

A tokiói olimpia szerda délutáni úszóprogramjában négy egyéni versenyzőnknek és a 4x200-as női gyorsváltónknak szurkolhattunk.

úszás superfeed Tokió 2020 Cseh László

Tokió 2020: hamarosan kiderül, mely válogatottak nyernek 3x3-as kosárlabdában

2021-07-28 13:44:06

A nők között az Egyesült Államok az Orosz csapat ellen, míg a férfiak mezőnyében az Orosz csapat a lett válogatottal szemben lép pályára a 3x3-as kosárlabdatorna döntőjében.

superfeed olimpia Tokió 2020 3x3-as kosárlabda

Tokió 2020: Köszönöm mindenkinek a támogatást – Hosszú Katinka

2021-07-28 13:26:58

Mint ismert, Hosszú Katinka 200 méter vegyesen a szám címvédőjeként a hetedik helyen végzett a tokiói olimpián. A 32 éves világklasszis úszónk a döntő után a közösségi médiában mondott köszönetet a sok-sok biztató szóért és támogatásért.