Találatok a Roma címkére

Találatok száma: 2617

Serie A: egy gól döntött, a Roma legyőzte otthon a Genoát

2021-03-07 14:04:41

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójának vasárnapi játéknapján az AS Roma 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Genoát.

Serie A Roma Genoa

Serie A: alaposan megdolgozott a Milan a Roma elleni sikerért

2021-02-28 22:40:21

A Serie A 24. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén a Milan 2–1-re győzött a Roma vendégeként, így továbbra is tartja négypontos hátrányát a listavezető Interrel szemben.

olasz foci Serie A Roma Milan

Rengeteg helyzet, három gól: két zakó után újra Milan-győzelem

2021-02-28 20:35:43

Európa-liga: Man. United–Milan a nyolcaddöntő slágerpárharca!

2021-02-26 12:50:04

Péntek délután elkészítették a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének párosítását, melynek slágerpárharca a Manchester United és az AC Milan összecsapása lesz. Az Arsenal az előző idényhez hasonlóan ismét összekerült az Olympiakosszal, az AS Roma a Sahtar Donecket kapta ellenfélül, míg a Tottenham Hotspur a Dinamo Zagrebbel találkozik márciusban.

Tottenham Sahtar Doneck Roma Olympiakosz Milan Manchester United

Serie A: nem bírt az újonc Beneventóval a dobogós Roma

2021-02-21 22:49:46

Némi meglepetésre az olasz élvonal újonca, a Benevento hazai pályán gól nélkül végzett a 3. helyen álló AS Romával vasárnap késő este az olasz élvonalbeli bajnokság 23. fordulójában.

olasz foci Serie A Roma Benevento

A Tottenham simán nyert a Puskás Arénában; ikszelt a Milan

2021-02-18 17:20:31

Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében a párharcok első felvonását rendezték meg. A Tottenham a Puskás Arénában győzte le 4–1-re az osztrák Wolfsberget, a Roma Portugáliában, az Ajax Franciaországban aratott fontos győzelmet. A Milan nem tudott nyerni a szerb Crvena zvezda otthonában.

eredménykövető Wolfsberg Tottenham Salzburg Roma Puskás Aréna

Serie A: Veretout vezetésével győzött a Roma az Udinese ellen

2021-02-14 15:01:15

Az olasz élvonal 22. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Roma 3–0-s győzelmet aratott az Udinese ellen. A fővárosiak hamar kétgólos előnyre tettek szert, az idényben másodszor duplázó Jordan Veretout az 5. és a 25. percben is betalált. A végeredményt a második félidő végén a ráadásban állította be Pedro.

olasz foci Udinese Serie A Roma Jordan Veretout

Serie A: két góllal nyert otthon a Juventus a Roma ellen

2021-02-06 19:57:52

Az olasz labdarúgó-bajnokság, a Serie A 21. fordulójában a harmadik helyezett Roma a negyedik helyen álló Juventus otthonába látogatott, és bár jóval többet veszélyeztetett, mégis pont nélkül kell hazatérnie (2–0). Ezzel a két csapat helyet cserélt a tabellán.

Serie A Roma Juventus

A Juve (majdnem) tökéletes helyzetkihasználással verte meg a Romát

2021-02-06 16:42:51

közvetítés Serie A Roma Juventus

Hasítottak a W-betűsök, megnyerte a telet a Liverpool?

2021-02-03 09:08:23

Jelentjük, a labdarúgó topligákban a téli átigazolási idény minden egészségügyi és gazdasági tragédiák árnyékában is zakatolt, nézzük meg röviden, hogyan telt ez a néhány rövid hét a csapatoknál!

téli transzfersorozat olasz átigazolás angol átigazolás Serie A Roma Premier League

Serie A: 9 perc alatt hármat lőtt, magabiztosan nyert az AS Roma

2021-01-31 22:22:20

Az AS Roma az első félidőben nyújtott kiváló teljesítményével 3–1-re legyőzte az idény eddigi meglepetéscsapatának számító Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.

olasz labdarúgás Verona Serie A Roma Hellas Verona AS Roma

Serie A: fordulatos, hétgólos meccsen győzött otthon a Roma

2021-01-23 16:36:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának szombati játéknapján a Roma 4–3-re legyőzte hazai pályán a Speziát.

Spezia Serie A Roma

Olasz Kupa: kilenc emberrel, hosszabbítás után esett ki a Roma

2021-01-19 23:58:41

Az Olasz Kupában a Spezia 4–2-re győzött a Roma vendégeként, és bejutott a legjobb nyolc közé. A látogatók már az első negyedóra végén két góllal vezettek, ám a hazaiak kiharcolták a hosszabbítást, amelynek elején fél perc alatt két piros lapot is összeszedtek, így a Spezia érvényre tudta juttatni a kettős emberelőnyét, és várhatja a Napoli elleni negyeddöntőt.

Spezia Roma Olasz Kupa

A Lazio nyerte az Örök Város örökrangadóját

2021-01-15 11:10:56

A Lazio 3–0-ra nyert a Roma ellen a Stadio Olimpicóban a Serie A 18. fordulójának nyitó mérkőzésén. Még soha nem rendezték meg az Örök Város derbijét pénteken.

online! közvetítés Serie A Roma Luis Alberto Lazio

Roma–Inter: mindketten vezettek és egyenlítettek is

2021-01-10 11:42:51

Sorozatban hatodik alkalommal is döntetlent játszott egymással az AS Roma és az Internazionale, a Serie A 17. fordulójában mindkét csapat vezetett egyszer, és mind a kettő egyenlített is egyszer (2–2).

online! közvetítés Serie A Roma Internazionale Inter

Serie A: nincs meg a tucat, a Samp otthonában kikapott az Inter

2021-01-06 16:49:26

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának kora délutáni mérkőzésein nagy meglepetésre vereséget szenvedett az Inter: a második helyen álló milánóiak a Sampdoria otthonában kapituláltak, megszakítva 11 meccsből álló bajnoki veretlenségi sorozatukat. A Roma a sereghajtó Crotone otthonában nyert biztosan, így kihasználta az Inter botlását, és három pontra felzárkózott rá a harmadik helyen.

olasz foci Serie A Sampdoria Roma Inter

Roma: súlyos autóbalesetet szenvedett a korábbi olasz válogatott labdarúgó

2021-01-06 14:58:47

Súlyos autóbalesetet szenvedett Morgan De Sanctis, az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Roma csapatmenedzsere.

autóbaleset Roma Morgan De Sanctis

Serie A: a Roma nyert; a Napoli csak ikszelt a Torinóval

2020-12-23 20:48:29

Az AS Roma 3–2-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában. A Napoli hazai pályán meglepetésre csak ikszelt a Torinóval.

olasz foci benevento Udinese Torino Spezia Serie A

Serie A: Ilicic beállása után az Atalanta kiütötte a Romát

2020-12-20 19:38:43

A szünetben beálló Josip Ilicic vezérletével az Atalanta 0–1-es első félidő után 4–1-re megverte hazai pályán a Romát az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában vasárnap.

olasz foci Serie A Roma Josip Ilicic Atalanta

Roma: Istent káromolta öngólja után, eltiltották

2020-12-14 18:09:27

Istenkáromló kifejezést használt Bryan Cristante, az AS Roma labdarúgója, miután öngólt szerzett a Bologna elleni, 5–1-re megnyert olasz bajnoki mérkőzésen – tette miatt egymérkőzéses eltiltást kapott.