Találatok a Nico_Rosberg címkére

Találatok száma: 22

Nico Rosberg volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen

2009-06-24 04:00:25

A Williams-Toyota pilótája, a szabadedzéseken hagyományosan jól szereplő Nico Rosberg volt a leggyorsabb a Brit Nagydíj harmadik szabadedzésén. A második helyen a német versenyző csapattársa, Nakadzsima Kazuki, míg a harmadikon a toyotás Jarno Trulli végzett. A világbajnoki éllovas Jenson Button (Brawn-Mercedes) a 12. pozícióban zárta a gyakorlást.

Brit Nagydíj Nico_Rosberg

Hamilton boldog lenne, ha Button nyerne Silverstone-ban

2009-06-22 04:00:29

Jenson Button még sosem nyert hazai közönség előtt a Formula–1-ben, és Silverstone-ban erre ezen a hétvégén lesz utoljára lehetősége, mivel a Brit Nagydíjnak 2010-től már Donington ad otthont. A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton is örülne honfitársa sikerének, mivel tisztában van vele, hogy ő az idén esélytelen. Nico Rosberg elégedetten konstatálta, hogy a Williams gyorsabban fejlődik, mint például a Ferrari, Jarno Trulli pedig elmondta, hogy még mindig lobog benne a tűz, így esze ágában sincs visszavonulni.

Nico_Rosberg Jarno Trulli Jenson_Button Lewis_Hamilton

Glock volt a leggyorsabb a szabadedzésen, a végén állt az élre

2009-04-29 04:00:27

A Formula–1-es Bahreini Nagydíj szombati szabadedzésén a Toyota pilótája, a német Timo Glock volt a leggyorsabb, második helyen a brazil Felipe Massa végzett (Ferrari), a harmadik pedig a szintén német Nico Rosberg (Williams) lett.

Timo Glock Lewis_Hamilton Felpe Massa Nico_Rosberg

A második szabadedzést már a két Ferrari uralta Sepangban

2009-04-07 04:00:26

A finn Kimi Räikkönen érte el a legjobb köridőt a Fomula–1-es világbajnokság Malajziai Nagydíjának második szabadedzésén. A második leggyorsabb a Ferrari másik pilótája, Felipe Massa volt, míg a harmadik Sebastian Vettel (Red Bull).

Nico_Rosberg Williams-Toyota

Formula-1: Rosberg kritizálta a kései kezdési időpontokat

2009-04-07 04:00:24

Nico Rosberg, a Formula–1-ben szereplő Williams csapat német pilótája kritizálta a melbourne-i és a sepangi verseny kései kezdési időpontját.

Nico_Rosberg

Nico Rosberg: Nem mentünk üres tankkal, tényleg gyorsak vagyunk

2009-03-31 04:00:24

Érdekes eredménnyel zárult a pénteki nap a melbourne-i Albert Parkban: a szezonnyitó Ausztrál nagydíj első két szabadedzésén a Williams pilótája, Nico Rosberg autózta a leggyorsabb időt. A Ferrari és a McLaren ezzel szemben nem lehet büszke a pénteki teljesítményre.

Nico_Rosberg Norbert Haug Lewis_Hamilton

A Ferrari és a McLaren is hátrányban a második szabadedzés után

Véget ért a második szabadedzés is a Formula–1-es szezon idénynyitó nagydíján Ausztráliában. A Williams csapat megtartotta előnyét, és Nico Rosberg végzett az első helyen, megelőzve Rubens Barrichellót és Jarno Trullit. A Ferrari és a McLaren egyik pilótája sem fért be az élbolyba, különösen a wokingi csapat szorult igencsak a lista végére.

F1 Ausztrál nagydíj Nico_Rosberg

Rosberg 2010-ben győzelemre esélyes autó volánjánál akar ülni

2009-03-03 04:00:24

Nico Rosberg elmondta, hogy 2010-ben már győzelemre esélyes autót szeretne vezetni – és ha ez nem jön össze a Williamsnél, akkor távozni fog a csapattól.

Nico_Rosberg Williams

Williams: két dobogó a kirakatban, de a valóság ennél lehangolóbb

2008-11-22 04:00:29

A Nemzeti Sport Online sorozata a hetekben végigjárja a tíz Formula–1-es istállót, így elemezve a 2008-as idény történéseit. A Williams Nico Rosberggel kétszer is a dobogóra jutott, de más öröme nem volt ebben a szezonban.

F1 Nico_Rosberg Williams Nakadzsima Kazuki

Rosberg: A Williams számára kedvezőek a Hungaroring adottságai

2008-08-02 04:00:22

Nico Rosberg, a Williams német pilótájának nem sikerült úgy szerepelnie hazájában, a Német Nagydíjon, ahogy szeretett volna. A fiatal versenyző a tizedik helyen ért célba a hazai közönség előtt. Rosberg a Magyar Nagydíjon javítana.

„Előételnek” remek Williams- és Nico Rosberg-show Montrealban

2008-06-11 04:00:14

A Williams német pilótája, Nico Rosberg bizonyult a leggyorsabbnak a Kanadai Nagydíj 3. szabadedzésén. Rosberg Kimi Räikkönent előzte meg, Lewis Hamilton a harmadik helyre szorult. A tréningen Sebastian Vettel összetörte Toro Rossóját, ugyanabban a kanyarban, ahol 2007-ben Robert Kubica szenvedett balesetet.

F1 Kanadai Nagydíj Nico_Rosberg

Nico Rosberg nyerte a szombati szabadedzést Felipe Massa előtt

2008-04-09 00:00:19

A harmadik, szombaton tartott szabadedzésen Nico Rosberg autózta a legjobb időt, a tegnapi második gyakorláson nyerő Felipe Massa előtt. A két McLaren és Kimi Räikkönen nem az élbolyban végzett, a tavalyi világbajnok 9., Heikki Kovalainen 10., míg Lewis Hamilton csak 18. lett.

Felipe_Massa F1

Nico Rosberg aggódik a szingapúri éjszakai futam biztonságáért

2008-03-22 00:00:37

Szeptember végén Szingapúrban rendezik meg a Formula 1 történetének első éjszakai versenyét. A viadalra utcai pályán kerül sor. Nico Rosberg szerint a villanyfény és a mesterségesen kialakított környezet miatt fokozottan kell majd ügyelni a biztonságra.

F1 Nico_Rosberg Williams-Toyota

A kaotikus első futam után mindenki reménykedik a jó folytatásban

2008-03-20 00:00:29

Lewis Hamilton győzelmét hozta a Formula-1-es világbajnokság idei első futama, de a brit sikerén kívül is történtek érdekes dolgok az idénynyitón. A világbajnok Räikkönen a futam után szerzett pontot, két német fért fel a dobogóra, és a francia újonc, Sebastien Bourdais is remekül mutatkozott be a legjobbak között.

Kimi Räikkönen Ausztrál nagydíj

Hamilton nyerte az idény első futamát, Räikkönen autója leállt

A brit Lewis Hamilton nyerte a Formula–1-es világbajnokság évadnyitó futamát, az Ausztrál Nagydíjat. A McLaren Mercedes pilótája mögött a német Nick Heidfeld autózott be, míg a harmadik helyen Nico Rosberg végzett. A világbajnok Kimi Räikkönen autója négy körrel a vége előtt leállt, a finn úgy tűnt kilencedik lett, de Rubens Barichello futam utáni kizárása miatt egy helyet előrelépett, s pontszerző helyen végzett.

Lewis_Hamilton F1 Ausztrál nagydíj

Nico Rosberg volt a leggyorsabb a barcelonai nyitónapon

2008-02-23 00:00:40

A két Williams-Toyota volt a leggyorsabb a barcelonai Formula-1-es tesztelés nyitónapján, hiszen Nico Rosberg végzett az élen, és Nakadzsima Kazuki második lett. A rossz időjárási körülmények nagyban befolyásolták az edzéseredményeket, hiszen mindössze nyolc pilóta ment ki a pályára.

F1 tesztelés Nico_Rosberg

Meglepetés Jerezben: Webber a leggyorsabb, Hamilton csak hatodik

2008-02-17 00:00:29

Meglepetésre a Red Bull-Renault-val szereplő Mark Webber bizonyult a leggyorsabbnak szerdán a Formula-1-es csapatok jerezi tesztelésén, mögötte Nico Rosberg és Nakadzsima Kazuki végzett. A kedden még a legjobb időt autózó Lewis Hamilton csak a hatodik helyen végzett, a top3 tagjai mellett Fernando Alonso és Robert Kubica is megelőzte.

F1 Fernando Alonso Lewis_Hamilton

Formula-1: Nico Rosberg elégedett az új Willamsszel, az FW30-cal

2008-02-03 00:00:26

Nico Rosberg, a Forma-1-es Williams német pilótája a valenciai tesztelés után elégedetten nyilatkozott a csapat új versenyautójáról, az FW30 jelzésű gépről.

F1 Williams Nico_Rosberg

A McLaren szerint ki kell zárni a BMW-Saubert és a Williamst

2007-10-26 00:00:10

A McLaren-Mercedes a nemzetközi szövetséghez (FIA) fordul a Brazil Nagydíj után, mert a Williams-Toyota és a BMW-Sauber autóiban az üzemanyag hőmérséklete alacsonyabb volt a megengedettnél. A versenyfelügyelői testület nem zárta ki a két istállót a Brazil Nagydíjon, de a McLaren jogorvoslatot keres. A világbajnoki címet a finn Kimi Räikkönen (Ferrari) nyerte meg, Lewis Hamilton (McLaren) hetedik helye kevés volt az üdvösséghez. A Williams és a BMW kizárása esetén viszont a brit negyedik – és ezzel utólag világbajnok – lenne.

F1 Kimi Räikkönen Lewis_Hamilton

Eső és köd miatt elmaradt az időmérőt megelőző gyakorlás

2007-10-03 00:00:12

A rossz időjárási körülmények miatt elmaradt a harmadik szabadedzés az 58. Formula-1-es világbajnokság Japán Nagydíján. A szervezők többször is „csúsztatták” a kezdést, de a magyar idő szerint 7 órakor rajtoló időmérő közelsége miatt végül a törlés mellett döntöttek.