Találatok a DVTK címkére

Találatok száma: 4984

NB II: tízgólos meccsen nyert a Hali, Győrben győzött a DVTK

2022-11-27 16:57:32

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az éllovas Diósgyőr három góllal győzött az ETO otthonában. A még mindig veretlen Pécs a Baranya megyei rangadón a Szentlőrincet múlta felül a ráadásban szerzett találattal, míg a Haladás tízgólos találkozón győzte le a Kozármislenyt.

Tiszakécske Szpari Siófok Nyíregyháza NB II Mosonmagyaróvár

Simán nyert Győrben a listavezető DVTK

2022-11-27 00:58:03

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a játéknap előtt 8. helyen tanyázó ETO a listavezető Diósgyőrt fogadta, amely megérdemelten nyert 3–0-ra, sorozatban negyedik győzelmét aratva.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Győr ETO FC Győr ETO

Hatgólos meccsen ikszelt az MTK Barcikán, tízgólos meccsen győzte le a Hali a Mislenyt

2022-11-26 17:44:54

A szombati Gyirmót–Szeged (0–1) találkozó után vasárnap kilenc mérkőzést játszottak a labdarúgó NB II 18. fordulójában. Kora délután az MTK fordulatos mérkőzésen 3–3-ra végzett a Kazincbarcika otthonában, míg a Csákvár Nyíregyházán nyert. 15 órától az éllovas Diósgyőr három góllal győzött az ETO otthonában. A még mindig veretlen Pécs a Baranya megyei rangadón a Szentlőrincet verte meg egy ráadásban szerzett találattal, míg a Haladás tízgólos találkozón múlta felül a Kozármislenyt.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II 18. forduló Tiszakécske Szpari Siófok Nyíregyháza

Női NB I: gólfesztivált rendezett az FTC és a Győr, fontos rangadót nyert az MTK

2022-11-26 15:27:12

10–0-ra nyert a Szent Mihály vendégeként a Ferencvárosi TC, hét találatig jutott az Újpest otthonában az ETO FC Győr a női labdarúgó NB I 12. fordulójának szombati játéknapján.

Újpest FC női labdarúgó NB I Szent Mihály Szekszárd Puskás Akadémia Mol Fehérvár FC

Női NB I: hazai pályán kapott négyet az Újpest

2022-11-20 15:21:22

Könnyedén győzte le idegenben 4–0-ra az utolsó helyezett Újpestet a Kelen a női labdarúgó NB I 11. fordulójának vasárnapi játéknapján. A Puskás Akadémia kétszer is egyenlített Üllőn az Astra vendégeként, majd 3–2-re nyert, míg a DVTK simán, 3–1-re győzte le a Szekszárdot.

Újpest FC női NB I Szekszárd Puskás Akadémia Kelen SC DVTK

Születésnap: a 70 éves Doros Lászlót köszöntötte az NS és a DVTK

2022-11-16 14:01:23

A közelmúltban töltötte be 70. életévét Doros László, aki fél évszázada a Népsport, majd a Nemzeti Sport Borsod-Abaúj-Zemplén megyei vezető tudósítója.

születésnap Nemzeti Sport Doros László Diósgyőr DVTK

Női kosár NB I: a Győr fölényes győzelemmel maradt hibátlan

2022-11-13 18:56:06

A női kosárlabda NB I 9. fordulójában a SERCO UNI Győr fölényesen, 21 ponttal megverte az NKA Universitas PEAC-ot. A Ludovika Csata sokkal szorosabb meccsen, de szintén nyert a Cegléd ellen.

női kosárlabda NB I UNI Győr PEAC Ludovika Csata DVTK Cegléd

NB II: a DVTK és a Szeged nyert, az ETO nem

2022-11-13 16:52:32

A labdarúgó NB II 17. fordulójának késő délutáni mérkőzésein a DVTK legyőzte a keleti rangadón a Nyíregyházát, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthon nyert, az ETO FC Győr pedig idegenben játszott döntetlent.

labdarúgó NB II Szpari Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Szeged Nyíregyháza Spartacus

A DVTK több mint hétezer néző előtt győzte le ősi riválisát

2022-11-13 05:00:18

A labdarúgó NB II 17. fordulójában az éllovas Diósgyőri VTK a keleti rangadón az első félidőben szerzett két szép góllal 2–0-ra legyőzte a Nyíregyháza Spartacust.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II

Ikszelt az MTK a Péccsel, tovább nőtt a rangadót nyerő Diósgyőr előnye

2022-11-12 21:27:31

A labdarúgó NB II 17. fordulójának matinés rangadóján ikszelt az MTK és a PMFC. Később a Gyirmót magabiztosan megverte otthon a Kazincbarcikát, míg a játéknap előtt sereghajtó Dorog gólgazdag mérkőzésen múlta felül a Tiszakécskét. Az Ajka fordítani tudott Szentlőrincen, így zsinórban a második idegenbeli meccsét nyerte meg, a Haladás viszont kikapott Mosonmagyaróváron. A folytatásban a keleti derbin a Diósgyőr két góllal bizonyult jobbnak a Nyíregyházánál, a Szeged egy góllal fektette két vállra a Csákvárt, míg az ETO csak egy ponttal tért haza Kozármislenyből.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II 17. forduló Tiszakécske Szpari Szeged Siófok

NB II: idei nézőcsúcs lesz a keleti rangadón; Kulcsár Sándor a DVTK-nak szurkol

2022-11-13 00:40:20

A labdarúgó NB II 16. fordulójában keleti rangadóra kerül sor, az első helyezett DVTK a 11. pozícióban álló Nyíregyháza Spartacust fogadja vasárnap 15 órától. A miskolciak az utóbbi évek legmagasabb nézőszámát várják, mivel klubhonlapjuk arról számolt be, hogy 24 órával a kezdés előtt 6000 jegy már elkelt a derbire, ilyen magas nézőszámra pedig 2020 márciusa óta nem volt példa. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

labdarúgó NB II Szergej Kuznyecov Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II Kulcsár Sándor

Férfi kézi MK: a Csurgó kiejtette a Komlót, Miskolcon nyert a PLER

2022-11-09 18:58:41

A Csurgó a Komlót 33–26-ra, míg a PLER Budapest a DVTK-t 34–31-re győzte le a férfi kézilabda Magyar Kupa 3. fordulójában.

férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézilabda férfi kézi Százhalombatta Szigetszentmiklós PLER

NB II: fölényesen nyert a DVTK, a Csaba elvitt egy pontot Siófokról

2022-11-09 14:42:59

A labdarúgó NB II 16. fordulójában a tabellát vezető Diósgyőr fölényes győzelmet aratott a Csákvár otthonában, a kiesés ellen küzdő Békéscsaba kétgólos hátrányból a hajrában egyenlített Siófokon. A Soroksár hazai pályán esélyeshez méltóan legyőzte a Dorogot, a Nyíregyháza pedig Sényőn a Kozármislenyt.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Diósgyőr DVTK

Már két pont a DVTK előnye, iksz a pécsi rangadón, felzárkózott az MTK

2022-11-08 12:49:50

A Diósgyőr lett a labdarúgó NB II 16. fordulójának nagy nyertese. Kuznyecov Szergej együttese fölényesen diadalmaskodott Csákváron, és mivel a Pécs a játéknap rangadóján döntetlenre végzett a Gyirmóttal, már két pont a tabellát vezető borsodiak előnye a baranyaiakkal szemben. A harmadik MTK kétszeri hátrányból tudott nyerni Ajkán, és két pontra megközelítette a PMFC-t. Újabb két ponttal lemaradva a Barcikán győztes Szeged áll a negyedik helyen. Az alsóházi csapatok közül a Mosonmagyaróvár bravúros sikert ért el az ETO otthonában, a Békéscsaba pedig kétgólos hátrányból mentett meg egy pontot Siófokon.

Jól játszó Csákvárt győzött le magabiztosan a DVTK

2022-11-08 12:52:51

A labdarúgó NB II 16. fordulójában a Csákvár a találkozó elején meglepte az éllovast, amely azonban első lehetőségét gólra váltotta, majd a szünet előtt még meg is duplázta előnyét. A térfélcserét követően visszajöhetett volna a meccsbe a hazai gárda, de a DVTK talált be újra, és 3–0-ra nyert.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Diósgyőr DVTK Csákvár

NB II: súlyos sérülést szenvedett a Diósgyőr középpályása

2022-11-09 01:46:01

Vasárnap a Szeged-Csanád GA–DVTK NB II-es labdarúgó-mérkőzés 16. percében egy labdára irányuló összecsapás során súlyosan megsérült a Diósgyőr középpályása, Holdampf Gergő. A vizsgálatokat követően kiderült, hogy a diósgyőri labdarúgó teljes térd belső oldalszalag-szakadást szenvedett, amelynek a kezelése várhatóan hat hetet vesz igénybe – számolt be a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

sérülés labdarúgó NB II NB II Holdampf Gergő DVTK

DVTK: a nehéz gazdasági helyzetben is marad az ösztöndíj

2022-11-08 12:24:37

A nehéz gazdasági helyzetben is folytatódik a 2018-ban országosan egyedülálló módon elindított DVTK-ösztöndíj program, amely a Miskolcon tanuló – matematika és fizika tantárgyak területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó – tehetséges középiskolások támogatására jött létre – számolt be róla a klub honlapja.

Labdarúgó NB II DVTK kosárlabda DVTK

NB II: simán győzött a DVTK Szegeden, az MTK négyet vágott a Kécskének

2022-11-06 16:57:32

A labdarúgó NB II 15. fordulójának rangadóján a DVTK három góllal győzött Szegeden (0–3), míg az MTK szintén három góllal nyert, a kék-fehérek 4–1-re verték meg hazai pályán a Tiszakécskét. A Csákvár a második félidőben fordított a Kozármisleny vendégeként.