Találatok a DVTK címkére

Találatok száma: 5029

Női kosár NB I: simán nyert a DVTK a fővárosban

2023-02-03 18:08:46

A DVTK 80–55-re győzött a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I korábbról péntekre halasztott mérkőzésén, és megerősítette pozícióját a tabellán a címvédő Sopron mögött.

női kosárlabda NB I női kosár NB I DVTK kosárlabda DVTK

Női kosár Euroliga: visszavágott a Girona a DVTK-nak

2023-01-31 19:14:00

A női kosárlabda Euroliga 12. fordulójában a DVTK és a Szekszárd is vereséggel folytatta szereplését. A diósgyőriek a Gironától, a Szekszárd a Bourges-tól kapott ki. A sérült Arella Guirantes nélkül nem tudott szoros meccset játszani a spanyol sztárcsapattal a DVTK, amely így kissé eltávolodott a továbbjutástól a női elitsorozat B-csoportjában.

női kosárlabda Euroliga Szekszárd Girona DVTK Atomerőmű SE

NB II: fölényesen nyert idegenben a DVTK és a Békéscsaba

2023-01-29 14:35:28

Ötből három pályán idegenbeli győzelem született a labdarúgó NB II 21. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. A listavezető Diósgyőr Lukács Dániel triplájára alapozva 5–0-ra kiütötte a Soroksárt, a Békéscsaba pedig 3–1-re megverte a Kazincbarcikát. A Nyíregyháza Szombathelyről vitte haza a három pontot, az utolsó helyen álló Dorog pedig sokáig vezetett, majd döntetlent harcolt ki a Gyirmót otthonában. Az egyetlen hazai diadal a Siófok nevéhez fűződik, amely a Csákvárnál bizonyult jobbnak.

labdarúgó NB II Soroksár NB II Gyirmót Diósgyőr DVTK

Gálázva nyert Soroksáron a DVTK, nyert, s feljutó helyen az MTK

2023-01-28 09:09:16

A 21. fordulóval kezdődött meg a labdarúgó NB II tavaszi idénye. A listavezető Diósgyőr annál a Soroksárnál vendégszerepelt, amelytől augusztusban otthon kikapott, most azonban fölényesen, öt góllal nyertek a borsodiak. A játéknap előtt második Pécs meglepetésre otthon kapott ki a Budafoktól, míg a forduló előtt harmadik MTK két góllal legyőzte a Szentlőrincet, így a kék-fehérek léptek előre feljutó helyre. A Békéscsaba alsóházi helyosztón 3–1-re megverte a Kazincbarcikát, a Nyíregyháza Szombathelyről vitte haza a három pontot, az utolsó helyen álló Dorog pedig döntetlent harcolt ki a Gyirmót otthonában. A Tiszakécske kétgólos hátrányból a hajrában mentett pontot a vendég Kozármisleny ellen, a Mosonmagyaróvár pedig szintén döntetlent ért el Ajkán.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szentlőrinc Soroksár Siófok Pécs

Lukács mesterhármasával és biztos győzelemmel kezdte a tavaszt a Diósgyőr

2023-01-27 20:20:41

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Soroksár 5–0-ra kikapott hazai pályán a tabella első helyén álló Diósgyőri VTK-tól. A vendégek góljaiból Lukács Dániel egymaga hármat vállalt, emellett egy gólpasszt is kiosztott.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Diósgyőr DVTK

NB II: kitart-e a PMFC lendülete, vagy a DVTK és az MTK érvényesíti a papírformát?

2023-01-27 01:18:18

Január 29-én, vasárnap folytatódnak az NB II küzdelmei, elkezdődik a tavaszi szezon. A 2023–2024-es idénytől kezdődően húszról tizennyolc csapatosra szűkül a mezőny, ezért a versenykiírás értelmében az idény végén az első két helyezett feljut az élvonalba – ez nem változott –, viszont nem az utolsó három, csak az utolsó két helyezett esik ki az NB III-ba. Osztályozót is rendeznek majd idén júniusban, a 16–18. helyezettek az NB III három csoportjának első helyezettjei ellen lépnek pályára oda-visszavágós párharcban. A Nemzeti Sport Online szokás szerint számba vette a télen történteket – a nyári alapkérdés nem változott: lesz-e újabb szenzációt okozó együttes (az előző hat idényből ötben borult a papírforma), tehát befut-e feljutó helyen a PMFC, netán a Szeged, esetleg a Gyirmót FC Győr? A kiesés elleni küzdelemben viszont nem kevesebb mint kilenc csapat lehet érintett.

másodosztály labdarúgó NB II beharangozó Tiszakécske Szentlőrinc Szeged

NB II: eldőlt a 20 éves gaboni támadó sorsa, a Diósgyőr játékosa lett

2023-01-26 17:23:25

A labdarúgó NB II-ben szereplő Diósgyőri VTK a hivatalos honlapján bejelentette, hogy szerződtette a 20 éves gaboni Jérémie Obounet-t, aki január eleje óta edzett a klubbal.

magyar átgazolás magyar labdarúgás magyar foci labdarúgás Labdarúgó NB II Jérémie Obounet

NB II-es felk.: sikeres diósgyőri főpróba, győzelem a Kassa ellen

2023-01-25 16:53:35

Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a DVTK a labdarúgó NB II tavaszi rajtja előtt. A szlovák másodosztályú FC Kosice (Kassa) elleni mérkőzést a miskolciak Eppel Márton és Könyves Norbert góljával 2–0-ra megnyerték – számolt be róla a klub honlapja.

labdarúgó NB II felkészülési mérkőzés NB II felkészülés NB II MFK Kosice Kassa

Női kosár NB I: pazar formában a DVTK, a Győr elleni rangadót is megnyerte

2023-01-22 15:54:01

A DVTK 94–87-re legyőzte az UNI Győrt a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapjának rangadóján, míg a Szekszárd a negyedikben fordította maga javára a mérkőzést a Csata otthonában, este pedig a PEAC győzött 30 ponttal a Szigetszentmiklós vendégeként.

női kosár NB I UNI Győr DVTK

Sántha Gergely: A DVTK az egyik legjobb dolog ma ebben a régióban

2023-01-20 20:01:46

A DVTK már több mint egyszerű futballklub – állítja Sántha Gergely, aki azt szeretné, hogy aki Észak-Magyarországon él, büszke legyen a Diósgyőrre. Beszélgetés a patinás egyesület elnökével az elmúlt időszakban elért eredményekről, fejlődésről, egységről, identitásról, a kassai projektről és a házon belüli kosárcsata fontosságáról.

Sántha Gergely Képes Sport Diósgyőr DVTK

Kosár: Megmutattuk, kik vagyunk valójában – Aho Nina a DVTK Sopron elleni sikere után

2023-01-19 22:59:14

A női kosárlabda Euroliga 10. fordulójában újabb lenyűgöző fordítást mutatott be Völgyi Péter csapata, a DVTK. A tavalyi Magyar Kupa-döntő után az elitsorozat csoportkörében is hosszabbításban bánt el a címvédő Sopron Baskettel. A találkozó után a miskolciak játékosával, Aho Ninával beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó női kosár Euroliga Sopron Basket NSO Tv DVTK Aho Nina

Videó: óriási ünneplés Miskolcon a Sopron elleni Euroliga-siker után

2023-01-19 22:24:50

A női kosárlabda Euroliga 10. fordulójában újabb lenyűgöző fordítást mutatott be Völgyi Péter csapata, a DVTK. A tavalyi Magyar Kupa-döntő után az elitsorozat csoportkörében is hosszabbításban bánt el a címvédő Sopron Baskettel. A találkozó után természetesen a szurkolók és a játékosok együtt ünnepelték a bravúrt: nézze meg videón!

videó női kosár Euroliga Sopron Basket NSO Tv DVTK

Felkészülés: döntetlennel zárt a DVTK

2023-01-19 22:22:52

Döntetlennel zárta a téli edzőtáborát a labdarúgó NB II-ben szereplő DVTK, amely a dán másodosztályú Aarhus ellen ikszelt (1–1).

NB II DVTK

Kosár: „A szurkolók kitartottak, nekünk is ki kellett” – így győzte le a DVTK a Sopront

2023-01-19 21:38:59

A női kosárlabda Euroliga 10. fordulójában újabb lenyűgöző fordítást mutatott be Völgyi Péter csapata, a DVTK. A tavalyi Magyar Kupa-döntő után az elitsorozat csoportkörében is hosszabbításban bánt el a címvédő Sopron Baskettel. A drámai mérkőzés után az NSO Tv kamerája előtt értékeltek a vezetőedzők.

videó női kosár Euroliga Völgyi Péter Sopron Basket NSO Tv Gáspár Dávid

Női kosár Euroliga: óriási fordítás, a DVTK legyőzte a Sopront

2023-01-19 19:28:49

női kosár Euroliga Sopron Basket DVTK

NB II-es felk: spanyol csapattól kapott ki a DVTK, cseh csapatot vert a Budafok

2023-01-18 19:59:17

Több másodosztályú labdarúgócsapat játszott szerdán felkészülési mérkőzést. A Horvátországban edzőtáborozó Budafok 1–0-ra legyőzte az ősszel a Konferencialigában szereplő cseh 1. FC Slováckót, míg a DVTK spanyol negyedik ligás csapattól kapott ki Spanyolországban. A Törökországban edzőtáborozó Tiszakécske koszovói együttessel ikszelt, míg a Nyíregyháza hatot vágott a Sényőnek.

felkészülési mérkőzés Tiszakécske Nyíregyháza NB II felkészülés NB II Mosonmagyaróvár

NB II-es felk.: Soucek góljával kapott ki cseh ellenfelétől a DVTK

2023-01-16 17:06:45

Második téli felkészülési mérkőzésén Daniel Soucek 19. percben szerzett találatával egygólos vereséget szenvedett a cseh élvonalbeli Jablonectől a Diósgyőri VTK NB II-es labdarúgócsapata, amely spanyolországi edzőtáborában a német Bochum és a cseh együttes után a dán Aarhus ellen is pályára lép.

labdarúgó NB II NB II-es felkészülés NB II DVTK

Női kosár NB I: újabb nagy győzelemnek örülhet a pazar DVTK

2023-01-15 17:48:45

Az NKA Universitas PEAC 76–56-ra nyert odahaza a Vasas Akadémia ellen, míg a DVTK-Hun-Therm az utolsó negyed végén fordított, és 71–66-ra legyőzte idegenben a Szekszárdot a női kosárlabda NB I 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. Kányási Veronika két ragyogó triplájával fordított a Magyar Kupa-címvédője Szekszárdon – a hazaiak idénybeli ötödik vereségüket szenvedték el.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I kosárlabda Vasas kosárlabda Vasas Akadémia