Női kézi Eb: Azt hiszem, ilyen egy igazi magyar válogatott! - Tomori

2014.12.09. 23:01
A magyar női kézilabda-válogatott remek játékkal 29–23-as győzelmet aratott Lengyelország felett a hazai rendezésű Európa-bajnokság második győri csoportmérkőzésén. A találkozó után Németh András szövetségi kapitány mellett a bravúrosan védő Kiss Éva, a hat gólt szerző Mayer Szabina, a csapatkapitány, Tomori Zsuzsanna és a kiválóan irányító Szucsánszki Zita értékelt az NSO Tv-nek.

Jegyek anői kézilabda Európa-bajnokságra awww.jegyed.hu-nkaphatók!Jegyek anői kézilabda Európa-bajnokságra awww.jegyed.hu-nkaphatók!




Broadcast live streaming video on Ustream

Legfrissebb hírek

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Szucsánszki Zitát elbúcsúztatták Esztergomban, ahol az FTC örülhetett a rangadó után

Kézilabda
2026.04.28. 19:39

Videó: Szucsánszki Zita könnyek között köszönt el a szurkolóktól

Kézilabda
2026.04.28. 18:53

Szucsánszki Zita: Mindent a Ferencvárosnak és a mentalitásomnak köszönhetek

Kézilabda
2026.04.23. 08:22
Ezek is érdekelhetik