NFL: a Miami kevésnek bizonyult a Jets ellen Londonban

2015.10.04. 19:19
Az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) negyedik fordulójában a New York Jets Londonban 27–14-re legyőzte a csoportrivális Miami Dolphinst.

A Jets roppant meggyőzően kezdett, Brandon Marshall és Chris Ivory hihetetlen tempóban termelte a yardokat, míg a Miami nem találta a fonalat. A második negyedben a Jets 13–0-ra vezetett, amikor a Dolphins Jake Stoneburner elkapott hatpontosával szépített. 7–13

A New York-iak még a nagyszünet előtt növelték előnyüket, Eric Decker volt eredményes Ryan Fitzpatrick passzából. A harmadik játékrészben Zac Stacy is futott egy touchdownt (7–27), a Miami pedig Kenny Stills révén állította be 14–27-es végeredményt.

A Dolphins a hajrában szorossá tehette volna a mérkőzést, de számos gólvonal-szituációt elpuskázott.

A Jetsnél (3–1) Ivory karriercsúcsot jelentő 166 yardot futott, Brandon Marshall pedig 128 elkapott yarddal zárt, a Miaminál (1–3) Tannehill kétszer eladta a labdát. 7–13