Hertha: tovább magyarosodnak, Dárdai a Hoffenheimből igazol?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.10. 09:28
null
Tovább magyarosodik a Hertha? (Fotó: Reuters)
Lapértesülések szerint Dárdai Pál, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC vezetőedzője új kapusedzőt keres, a posztra pedig a Hoffenheimnél dolgozó Petry Zsolt a legesélyesebb.

Bár Dárdai Pál nem kommentálta a berlini lapoknál már kész tényként kezelt hírt, miszerint új kapusedzőt keres a Hertha BSC, a tagesspiegel.de-nél már azt is tudják, ki a befutó a poszton.

A fővárosiak mestere – aki jelenleg a magyar válogatottat készíti fel a Finnország elleni Eb-selejtezőre – állítólag egy magyart szeretne szerződtetni, és kívánságlistája első helyén a Szalai Ádámot is foglalkoztató Hoffenheim magyar kapusedzője, Petry Zsolt áll.

A 38-szoros válogatott kapus 2004-ben akasztotta szögre a stoplist, azóta kapusedzőként keresi a kenyerét. Petry korábban a Paderbornnál, majd a magyar válogatottnál dolgozott, 2009 óta pedig a Hoffenheim kapuvédőit edzi.

Legfrissebb hírek

Klubot váltott Ausztráliában a világbajnok spanyol futballista

Minden más foci
3 órája

Újabb kirúgás a Bundesligában, az edző csak telefonon tudott elköszönni

Német labdarúgás
16 órája

Willi Orbán bekerült a forduló válogatottjába a Kickernél

Német labdarúgás
23 órája

Hátrányba került, mégis veretlen maradt a St. Pauli

Német labdarúgás
2025.09.14. 19:25

Szaúd-Arábia megelőzte a Premier League-et!

Minden más foci
2025.09.14. 11:31

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
2025.09.13. 20:31

Zivzivadze kiállítása után esett szét a Heidenheim a BVB ellen, hatgólos őrület Wolfsburgban

Német labdarúgás
2025.09.13. 17:56

Török klubja máris továbbadta Adama Traorét: a volt FTC-támadó Szaúd-Arábiában folytatja

Minden más foci
2025.09.13. 08:51
Ezek is érdekelhetik