Hertha: Dárdaiék máris igazoltak, ausztrál támadó érkezett
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) hatodik helyén végző Hertha egy nappal az utolsó élvonalbeli forduló után máris bejelentette az első igazolását: a berliniek szerződtették az ausztrál válogatott Mathew Leckie-t.
A 39-szeres válogatott támadó a Bundesligától búcsúzó Ingolstadtól érkezett a berliniekhez, az üzlet részleteit azonban egyik klub sem közölte.
Leckie az Ingolstadt előtt Németországban megfordult a Borussia Mönchengladbachban és az FSV Frankfurtban is, a Bundesligában összesen 71 meccsen lépett pályára, ezeken pedig összesen három-három gólt és gólpasszt jegyez.
„Mathew Leckie sokoldalú játékos, korábban pedig már megmutatta, hogy megvan a sebessége, hogy felszántsa a széleket. Egyértelműen hasznunkra válik majd támadásban” – mondta Dárdai Pál az új szerzeményről.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16
Ezek is érdekelhetik






