Bayern: ha nem hosszabbít, eladhatják Lewandowskit – sajtóhír

CS. M.CS. M.
2022.01.19. 18:19
null
Robert Lewandowski ligát válthat? (Fotó: Getty Images)
A német Bild információi szerint a Bundesligában címvédő Bayern München nyáron eladhatja a klub legnagyobb sztárját, Robert Lewandowskit, ha a lengyel klasszis nem ír alá új kontraktust.

 

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) által idén is az év legjobb játékosának megválasztott, 33 esztendős Robert Lewandowskinak még 2023 nyaráig van szerződése a Bayern Münchennel. Német sajtóhírek szerint ezt a kontraktust még ebben az idényben meg kell hosszabbítania a lengyel klasszisnak, amennyiben Münchenben szeretne maradni.

A Bild információi alapján ugyanis a bajorok vezetősége semmiképp sem szeretne ingyen megválni legnagyobb sztárjától, így ha nem születik megállapodás a felek között, még 2022 nyarán eladná Lewandowskit.

Érdekesség, hogy a rekordokat egymás után döntögető csatárért (aki 356 meccsen 328 gólt szerzett eddig a Bayern Münchenben) még egy klub sem fizetett 5 millió eurónál többet – ez vélhetően megdőlne egy nyári klubváltással.

Legfrissebb hírek

Rossz hír a bosnyákoknak: kihagyhatja vb-t a korábbi debreceni és diósgyőri csatár

Foci vb 2026
Tegnap, 11:46

„Ha egyszer barcás lettél, örökké az maradsz” – Lewandowski elbúcsúzott a szurkolóktól

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 10:27

Edzője menesztésével fejezte be a Bundesliga-idényt a Frankfurt

Német labdarúgás
Tegnap, 8:24

A Hannover egyelőre nem tér vissza, az Elversberg története során először ott lesz a Bundesligában

Német labdarúgás
2026.05.17. 18:58

Győzelmével osztályozós helyen zárt a Wolfsburg; Schäfer góllal és gólpasszal fejezte be a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
2026.05.16. 17:34

Robert Lewandowski az idény végén távozik a Barcelonától – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.05.16. 13:33

Manuel Neuer további egy évig a Bayern München játékosa lesz – hivatalos

Német labdarúgás
2026.05.15. 18:05

Neuer szerződést hosszabbít, vb-szereplése sem zárható ki – sajtóhír

Német labdarúgás
2026.05.13. 13:10
Ezek is érdekelhetik