Hertha: Dárdaiék az idény végén amerikai túrára indulnak
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC az idényt követően amerikai túrára indul.
Mint az a berliniek hivatalos honlapján olvasható, az út felkészülésként szolgál majd Dárdai Pál együttesének. A „minitábor” tíznapos lesz, melynek keretében a Hertha két felkészülési mérkőzést vív majd.
Az első összecsapáson az MLS-ben szereplő Minnesota United FC-vel játszik május 22-én – az ellenfél a 2018-as szezonban a Nyugati konferencia tizedik helyén zárt. A HBSC a közleményében hozzáteszi, hogy még egy találkozót szervez a túrára, ám a rivális és a helyszín még nincs meg.
Legfrissebb hírek

Kisvárda: a Honvéd és a Vasas ellen is lesz edzőmeccs
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 08:17

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16
Ezek is érdekelhetik





