Bayern: Robben és Rafinha is hosszabbított – hivatalos
Két rutinos játékosával is szerződést hosszabbított a Bayern München labdarúgócsapata. Arjen Robben és Rafinha is további egy évre kötelezte el magát, mindketten 2019 nyaráig írtak alá – közölte hivatalos honlapján a bajor klub.
Együtt marad a „Robbery" Münchenben, Franck Ribéry után ugyanis Arjen Robben is egy évvel hosszabbított a német bajnokkal. A 34 éves holland szélső 2009-ben érkezett a Real Madridtól 25 millió euróért, s eddig hét bajnoki címet ünnepelhetett a bajorokkal.
Rafinha 2011-ben a Genoától igazolt a Bayernhez, a brazil válogatott futballista hat német bajnoki elsőségnek volt részese. A müncheniekhez szerződik a nyáron a Schalkétól Leon Goretzka, valamint visszatér kölcsönből Serge Gnabry (Hoffenheim) és Renato Sanches (Swansea) is. Jupp Heynckes vezetőedzőt pedig ugye Niko Kovac váltja.
Legfrissebb hírek

Középpályás gólzsákja repíti az RB Leipziget
Német labdarúgás
2025.10.20. 10:48
Ezek is érdekelhetik