Németország: rekordösszegért válthat klubot a világbajnok

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.08.29. 11:49
Julian Draxler, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő VfL Wolfsburg középpályása távozni szeretne, a PSG pedig 75 millió eurót sem sajnálna érte.

A 22 éves, a 2014-es brazíliai világbajnokságon a német válogatottal aranyérmet nyerő futballista 2015 nyarán hagyta el nevelőegyesületét, a Schalkét a „farkasok" hívására. A Wolfsburg akkor 36 millió eurót fizetett érte, ám úgy tűnik, hogy Draxler egy év után ismét továbbáll. A középpályás távozni szeretne, a PSG pedig 75 millió eurót készül ajánlani érte – írja a Kicker.

Ha létrejön a transzfer, és a francia fővárosi együttes valóban ennyiért szerződteti, akkor Draxler lesz minden idők legdrágábban eladott játékosa Németországban. A jelenlegi rekordot Kevin De Bruyne tartja, akiért 74 milliót fizetett a Manchester City. Érdekesség, hogy a belga szintén a Wolfsburgtól igazolt el. Rajta 52 milliót keresett a német klub.

Legfrissebb hírek

Thomas Müller: Guardiola óta egyik edző-csapat kapcsolat sem működött igazán

Német labdarúgás
11 perce

Rooney szerint Declan Rice tehet a PSG góljáról

Bajnokok Ligája
3 órája

„Ez a kapus feladata, nem?” – Luis Enrique az ismét remekül védő Donnarummáról

Bajnokok Ligája
16 órája

Dembélé korai találatával a PSG egygólos előnyt szerzett az Arsenal ellen

Bajnokok Ligája
17 órája

Kylian Mbappé hiányát is feledteti – portré a PSG 19 éves sztárjáról, Desiré Douéról

Bajnokok Ligája
Tegnap, 16:15

November óta megállíthatatlan a BL-ben az Arsenal

Bajnokok Ligája
Tegnap, 8:57

Micsoda egybeesés: Kompany utolsó Bundesliga-meccsén debütált a Bayernben 500 bajnokiig jutó Thomas Müller

Német labdarúgás
2025.04.28. 11:24

Csapás Lensban: az Auxerre olyan sok gólt szerzett idegenben, mint 15 éve egyszer sem

Francia labdarúgás
2025.04.27. 19:37
Ezek is érdekelhetik