BVB: 2021-ig hosszabbítottak a válogatott középpályással
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Dortmund 2021-ig hosszabbított hétszeres válogatott játékosával, Sven Benderrel.
A 26 éves labdarúgó 2009-ben érkezett az 1860 Münchentől, és jövő nyáron járt volna le a szerződése, ezt toldották meg most négy esztendővel.
„Köszönetet szeretnék mondani Hans-Joachim Watzkénak, Michael Zorcnak és Thomas Tuchelnek a belém fektetett bizalmukért. Néhány igen jó beszélgetésen vagyunk túl, elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy a fekete-sárga mezt viselhetem a jövőben. Örülnék, ha néhány csapattársam követne engem a következő hetekben” – mondta a kétszeres bajnok védekező középpályás.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik






