Bundesliga: Dortmundból igazolt kapust a Stuttgart

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.29. 14:38
Mitchell Langerak öt év után elhagyja a Borussia Dortmund labdarúgócsapatát, de a Bundesligát nem: az ausztrál kapus három évre a VfB Stuttgart kötelékébe szegődött.

A 26 éves, hatszoros ausztrál válogatott Mitchell Langerak rövid időn belül a második új kapus Stuttgartban: a múlt héten a lengyel Przemyslaw Tyton (PSV) is aláírt a sváboknak.Mitchell Langerak rövid időn belül a második új kapus Stuttgartban: a múlt héten a lengyel Przemyslaw Tyton (PSV) is aláírt a sváboknak.

Jan Kliment személyében fiatal cseh középpályás szerződtetését is bejelentette hétfőn a VfB. A Vysocina Jihlavából érkező, csatárként is bevethető Kliment az idei U21-es Eb-n mesterhármast ért el a szerbek ellen, e három találattal a döntő előtt vezeti a torna góllövőlistáját.

Legfrissebb hírek

A Dortmund megszenvedett a Heidenheimmel, de győzött

Német labdarúgás
10 órája

Nem tudott nyerni Hamburgban a Bayern München

Német labdarúgás
2026.01.31. 20:37

Hiába vezetett, az RB Leipzig kikapott otthon a Mainztól

Német labdarúgás
2026.01.31. 17:34

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
2026.01.31. 11:20

Bundesliga: megint nem nyert a Wolfsburg, nincs messze az osztályozós helytől

Német labdarúgás
2026.01.30. 22:27

Spanyol vezetőedző vette át a BL-ből kiesett Frankfurt irányítását

Német labdarúgás
2026.01.30. 19:30

Nyáron távozik a Bayerntől a BL-győztes középpályás – hivatalos

Német labdarúgás
2026.01.30. 12:34

A City után az Atlético Madridot is elkapta a Bodö/Glimt, bilbaói sikerével nyolcaddöntős a Sporting!

Bajnokok Ligája
2026.01.28. 23:24
Ezek is érdekelhetik