Bundesliga: Stieber és Szalai csere volt, iksz Hamburgban

2014.10.19. 17:27
A német labdarúgó Bundesliga 8. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott a Hamburger SV és a Hoffenheim. A HSV-ba a 79. percben szállt be Stieber Zoltán, a Hoffenheimben az 53. percben cserélték be Szalai Ádámot.

A Hoffenheim a 15. percben szerezte meg a vezetést egy kontrából a Szalai helyére a kezdőcsapatba kerülő Anthony Modeste révén. Pierre-Michael Lasogga a 34. percben egalizált, az eredmény ezt követően már nem változott. A Hoffenheim a 15. percben szerezte meg a vezetést egy kontrából a Szalai helyére a kezdőcsapatba kerülő Anthony Modeste révén. Pierre-Michael Lasogga a 34. percben egalizált, az eredmény ezt követően már nem változott.

Szalai Ádám az 53. percben lépett pályára Modeste cseréjeként, Stieber Zoltán a 79. percben, Tolgay Arslan helyett. Stiebernek volt lehetősége is a mérkőzés eldöntésére, ám a 83. percben leadott lövését Oliver Baumann bravúrral védeni tudta. A Hoffenheim megőrizte veretlenségét, a Mainzcal holtversenyben áll a 3. helyen, míg a HSV még mindig nem tudott hazai pályán győzni, igaz, elkerült a kieső helyekről.

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

Hamburger SV–Hoffenheim 1–1 (Lasogga 34., ill. Modeste 15.)
Paderborn–Eintracht Frankfurt 3–1 (Duksch 66., Hünemeier 79., Kutschke 85., ill. A. Meier 57.)

All Goals - Hamburg 1-1 Hoffenheim - 19-10-2014 by Bundes_Liga

1. Bayern München 8 6 2 21–2 +19 20
2. Mönchengladbach 8 4 4 12–4 +8 16
3. Mainz 8 3 5 12–7 +5 14
Hoffenheim 8 3 5 12–7 +5 14
5. Wolfsburg 8 4 2 2 13–9 +4 14
6. Bayer Leverkusen 8 3 4 1 16–14 +2 13
7. Paderborn 8 3 3 2 13–11 +2 12