Dortmund: Kehl utolsó szezonja cséká-teendők nélkül telik
A német Bundesligában szereplő Borussia Dortmund labdarúgócsapatának játékosa, Sebastian Kehl a Facebook-oldalán jelentette be, hogy utolsó idényében már nem viseli a kapitányi szalagot.
„Az utolsó szezonom kezdődött meg a BVB-ben. Az előző idény végén eldöntöttem és közöltem a klubbal, hogy nem én viselem a csapatkapitányi karszalagot a következő évadban – írja Kehl. – Az utolsó szezonban azon kívül, hogy szeretnék még pályára lépni, az utódomat is segítem majd a tapasztalatommal. Remélem, hogy sikeresen zárjuk a következő évet!” Kehl. – Az utolsó szezonban azon kívül, hogy szeretnék még pályára lépni, az utódomat is segítem majd a tapasztalatommal. Remélem, hogy sikeresen zárjuk a következő évet!”
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Bundesliga: új vezetőedző Schäfer Andráséknál
Német labdarúgás
2026.05.21. 15:02
Ezek is érdekelhetik






