Bayern: Gomezt a Chelsea és a Manchester City is vinné

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.06.05. 16:11
Napról napra újabb és újabb pletykák jelennek meg Mario Gomeznek, a Bayern München elvágyódó csatárának a jövőjéről. A triplázó német csapat labdarúgója szinte biztosan távozik a bajoroktól, ám azt még nem tudni, hol folytatja, valószínűleg Angliában vagy Olaszországban.

Kedden arról írtak a lapok, hogy biztosan Olaszországba (Napoli vagy Fiorentina) igazol Mario Gomez, majd a Stuttgarter Zeitung ezt megcáfolva arról cikkezett, hogy a gólerős támadó Angliában (Manchester City vagy Chelsea) folytatja. A legfrissebb hírek szerint a Chelsea vagy a Fiorentina lehet a befutó, a City és a Napoli kiszállt a harcból.

Mario Gomez ügynöke, Uli Ferber megerősítette, hogy valóban vannak ajánlataik, ám egyelőre nem hozta nyilvánosságra, hogy mely kluboktól. Ferber tájékoztatása szerint két-három napig gondolkodnak, hogy meghozhassák a legjobb döntést, fejlemény tehát a hétvégén várható.

Gomez szerződése 2016-ban jár le a Bayern Münchennél, a hírek szerint 30 millió euróért válhat meg tőle a klubja.

 

Legfrissebb hírek

Félidőnként egy gól a Milan kapujába, döntős a Napoli az Olasz Szuperkupában

Olasz labdarúgás
10 órája

Csaknem tízmillió euróért csatáznak az olasz Szuperkupában a Serie A élcsapatai

Olasz labdarúgás
20 órája

Az Anadolu Efes meglepetésre 23 ponttal legyőzte a Zalgiris Kaunast a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.17. 23:30

Cherki és Savinho bombájával elődöntős a Man. City az angol Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.12.17. 22:37

Manuel Neuer megsérült, nem tudni, mennyit kell kihagynia

Német labdarúgás
2025.12.15. 13:49

Bundesliga: otthon vesztett pontot a sereghajtó ellen a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.14. 19:37

A Napoli kikapott – nem tudta kihasználni a Milan botlását

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 17:09

Lenny, a zseni – Több mint ígéret Lennart Karl

Képes Sport
2025.12.14. 13:15
Ezek is érdekelhetik