Bundesliga: a Barca kiszemeltjét a Real Madridból pótolnák

Vágólapra másolva!
2013.02.15. 14:02
A német élvonalbeli Borussia Mönchengladbach állítólag már kinézte a szezon végén jó eséllyel távozó, a Barcelonával is szóba hozott Marc-André ter Stegen kapus utódát. A Marca szerint a németek kiszemeltje Antonio Adán, a Real Madrid tartalékkapusa.

Mint ismert, nemrég arról lehetett olvasni spanyol sportoldalakon, hogy a Barcelona a távozni vágyó Víctor Valdés helyére a német Ter Stegent szerződtetné, akit egyébiránt az előző idényben a Bundesliga legjobb kapusának választottak. Mint ismert, nemrég arról lehetett olvasni spanyol sportoldalakon, hogy a Barcelona a távozni vágyó Víctor Valdés helyére a német Ter Stegent szerződtetné, akit egyébiránt az előző idényben a Bundesliga legjobb kapusának választottak.

Amennyiben a húszéves, kétszeres német válogatott valóban távozna, úgy a 'Gladbach a Real Madridból pótolná, név szerint Antonio Adánnal.

Legfrissebb hírek

Rengeteg helyzetet elhibázott, de így is simán nyert a Barcelona Elchében

Spanyol labdarúgás
2026.01.31. 22:57

A Barcelona szerződést hosszabbított Fermín Lópezzel – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.01.30. 17:21

A City után az Atlético Madridot is elkapta a Bodö/Glimt, bilbaói sikerével nyolcaddöntős a Sporting!

Bajnokok Ligája
2026.01.28. 23:24

A Barcelona szép gólokkal hozta a kötelezőt az Oviedo ellen

Spanyol labdarúgás
2026.01.25. 23:00

Sokba került a kihagyott büntető, simán nyert a Stuttgart a Gladbach otthonában

Német labdarúgás
2026.01.25. 17:27

Hátránnyal indított, végül négyet vágott és nyert Prágában az FC Barcelona

Bajnokok Ligája
2026.01.21. 22:58

Kölcsönadta Ter Stegent az FC Barcelona – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.01.21. 13:15

Újabb változás az élen, sem a Real Madrid, sem a Liverpool nincs az első ötben – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.01.20. 13:37
Ezek is érdekelhetik