Sebastian Kehl után újabb játékosnak készíthetik a védőmaszkot a Borussia Dortmund labdarúgócsapatánál: Sven Bender az Ajax elleni győztes BL-mérkőzésen szenvedett orrcsonttörést.
A vizsgálatok után a dortmundi orvosok közölték: a 23 éves játékos a Mainz elleni bajnokin már pályára léphet, ha addig elkészül a maszkja.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik





