D. Á. 2020.12.06 00:05 Frissítve: 2020.12.06 21:26

Vasárnapi sportműsor: londoni derbi, NB I, magyar–szerb a kézi Eb-n

A hét utolsó napján két NB I-es mérkőzést tekinthetnek meg a hazai futballszurkolók: Honvéd–MTK és Paks–Fehérvár élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben londoni derbi vár ránk, a Spurs az Arsenallal csap össze. A Serie A-ban pályán a Roma, a Napoli és a Milan. Délután ismét pályán a magyar válogatott a női kézi Eb-n, este rajtol az F1 Szahíri Nagydíja. Minden hazai sportesemény zárt kapus.

 

DECEMBER 6., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
15.15:
Budapest Honvéd–MTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Paks–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
20. FORDULÓ
13.00:
DEAC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: WKW ETO FC Győr–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
19.30: Budaörs–Debreceni VSC, Tatabánya  – élőben az NSO-n!

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Tiszaújváros–DVTK II
13.00: Kisvárda II–Gyöngyös
13.00: Cegléd–Füzesgyarmat
13.00: Tiszakécske–Hatvan
13.00: Balassagyarmat–Tállya
13.00: Tiszafüred–Putnok
13.00: Salgótarján–Sényő
13.00: Mezőkövesd II–BVSC
13.00: DVSC II–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Paks II
11:00 Honvéd II–Kecskemét
13.00: Vác–Iváncsa
13.00: Hódmezővásárhely–Rákosmente
13.00: Szekszárd–Szegedi VSE
13.00: ESMTK–Dunaújváros
13.00: Dabas-Gyón–FC Dabas
13.00: Körösladány–Monor
13.00: Taksony–Majos
13.00: Kozármisleny–Újpest II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Fehérvár II
13.00: III. Kerületi TVE–Pápa
13.00: Veszprém–Nagykanizsa
13.00: Balatonfüred–Mosonmagyaróvár
13.00: BKV Előre–ZTE II
13.00: Érd–Komárom
13.00: Lipót–Gárdony
13.30: Sopron–THSE-Szabadkikötő

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
15.15: Sheffield United–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham–Arsenal (Tv: Digi Sport)
20.15: Liverpool–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00:
Lille–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Lorient
15.00: Bordeaux–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Dijon–St.-Étienne
15.00: Nantes–Strasbourg
17.00: Reims–Nice
21.00: Metz–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
18.00: Schalke–Leverkusen (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
13.30:
Paderborn–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
12.30:
Verona–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Benevento
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Crotone–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.45: Sampdoria–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Granada–Huesca (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
17. FORDULÓ
Javor–Topolyai SC – elhalasztva

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
15.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Zlaté Moravce (Aranyosmarót) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–Cincinnati Bengals
19.00: Minnesota Vikings–Jacksonville Jaguars
19.00: New York Jets–Las Vegas Raiders
19.00: Tennessee Titans–Cleveland Browns (Tv: Arena4)
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Rams
22.05: Seattle Seahawks–New York Giants
22.25: Green Bay Packers–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Chargers–New England Patriots
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz – rájátszás

ATLÉTIKA
8.25:
valenciai maratoni (Tv: Digi Sport1)

SZAHÍRI NAGYDÍJ, SZAHÍR
13.15:
F2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
18.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.30:
Titánok–Opten Vasas HC, Győr
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák) (Tv: Digi Sport3)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Franciaország–Szlovénia
20.30:
Dánia–Montenegró (Tv: Sport1)
C-CSOPORT (KOLDING)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.15: Hollandia–Horvátország (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Mol-Pick Szeged
FRANCIA BAJNOKSÁG
15.30:
Dunkerque–Nantes (Tv: Arena4)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Flensburg–Göppingen (Tv: Sport1)

RALI
MIKULÁS RALI
8.00:
az országos bajnokság 6., utolsó futama, Veszprém (Tv: Digi Sport3)
MONZA RALI
A világbajnokság 7., utolsó futama, Monza

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
DÁG KSE–Vidux-Szegedi RSE
Női NB I
17.00:
MÁV Előre–Bericap Gödöllői RC

SAKK
A FIDE dönt a 46. sakkolimpia házigazdájáról (online)

SZNÚKER
14.00:
brit bajnokság, döntő, Judd Trump (angol)–Neil Robertson (ausztrál) (Tv: Eurosport2)
20.00: brit bajnokság, döntő, Judd Trump (angol)–Neil Robertson (ausztrál) (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ, VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Santa Caterina Valfurva (Tv: Eurosport1)
11.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz – a kedvezőtlen időjárás miatt elmarad
SÍLÖVÉSZET, VILÁGKUPA
12.35:
férfi 4x7.5 km-es váltóverseny, Kontiolahti (Tv: Eurosport2)
15.15: női 10 km-es üldözése, Kontiolahti (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS, VILÁGKUPA

16.00: Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Eurokupa, G-csoport
9.00:
Strasbourg (francia)–CN Terrassa (spanyol)
11.00:
Szolnoki Dózsa–Apollon Szmirnisz (görög)

2021.01.25 11:02:17

Minden más foci TÓTH ÁDÁM

A járvány évében vizsgált „nagy hatos” megtorpant a gazdasági fejlődésben, írja a KPMG tanulmánya.

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.