D. Á. 2020.10.25 00:50 Frissítve: 2020.10.25 23:08

Vasárnapi sportműsor: NB I, NB II, topligák, F1, Giro-finis

Vasárnap három NB I-es mérkőzésen izgulhatnak a magyar szurkolók: ZTE–Budafok, Mezőkövesd–Fehérvár és DVTK–PAFC élőben az NSO-n! Természetesen folytatódnak az NB II és az NB III küzdelmei is. Az angol Premier League-ben Arsenal–Leicester City rangadót rendeznek, a Serie A-ban pályán a Juventus. Délután rajtol a Formula–1 Portugál Nagydíja, véget ér a Giro d'Italia, folytatódik a Nemzetközi Úszóliga versenysorozata a Duna Arénában, este pedig újra a képernyőkön az NFL alapszakasza.

 

OKTÓBER 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.30:
ZTE FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető!
13. FORDULÓ
13.30:
Soroksár SC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
13.30: Dorogi FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.30: DEAC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
WKW ETO FC Győr–Budaörs elhalasztva, új időpont: november 13., 17 óra

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.00: Cegléd–Mezőkövesd II
13.30: Salgótarján–Tiszakécske
13.30: Füzesgyarmat–Jászberény
13.30: Hatvan–DVTK II
13.30: Eger–Gyöngyös
13.30: Tállya–DVSC II
13.30: Putnok–Tiszaújváros
13.30: Sényő–Sajóbábony
13.30: BVSC–Kisvárda II
Tiszafüred–Balassagyarmat – elhalasztva, új időpont: november 11.
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–ESMTK
11.00: Újpest II–Hódmezővásárhely
11.00: Paks II–Szekszárd
13.30: Kozármisleny–Dabas-Gyón
13.30: Taksony–Körösladány
13.30: Dunaújváros–Rákosmente
13.30: FC Dabas–Iváncsa
13.30: Majos–Vác
17.00: Kecskemét–Szegedi VSE
Monor–Honvéd II – elhalasztva, új időpont: november 25.
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Lipót
13.30: Bicske–Pápa
13.30: Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
13.30: Mosonmagyaróvár–Sopron
13.30: ZTE II–III. Kerületi TVE
13.30: Komárom–Tatabánya
13.30: Gárdony–Ménfőcsanak
13.30: BKV Előre–Veszprém
13.30: Balatonfüred–Puskás Akadémia II
Nagyatád–Érd – elhalasztva, új időpont: december 2.

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Southampton–Everton (Tv: Digi Sport2)
17.30: Wolverhampton Wanderers–Newcastle United (Tv: Spíler1)
20.15: Arsenal–Leicester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ

15.00: Bordeaux–Nimes
15.00: Brest–Strasbourg
15.00: Metz–Saint-Étienne
15.00: Montpellier–Reims
17.00: Nice–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport3)
Lens–Nantes – elhalasztva

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Bielefeld (Tv: Sport2)
18.00: Werder Bremen–Hoffenheim (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
12.30:
Cagliari–Crotone (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Spezia
18.00: Fiorentina–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Verona (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00:
Valladolid–Alavés (Tv: Spíler2)
16.00: Cádiz–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Huesca (Tv: Spíler2)

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ

16.00: DAC (Dunaszerdahely)–Slovan Bratislava (Pozsony) (Tv: M4 Sport+ – kb. 16.20-tól) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
18.00:
Atlanta Falcons–Detroit Lions
18.00: Tennessee Titans–Pittsburgh Steelers
18.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns
18.00: Houston Texans–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
18.00:
New Orleans Saints–Carolina Panthers
18.00: New York Jets–Buffalo Bills
18.00: Washington Football Team–Dallas Cowboys
21.05: Las Vegas Raiders–Tampa Bay Buccaneers
21.25: Los Angeles Chargers–Jacksonville Jaguars
21.25: Denver Broncos–Kansas City Chiefs
21.25: New England Patriots–San Francisco 49ers (Tv: Arena4)
hétfő 1.20: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, döntő
Hétfő 1.00:
Tampa Bay Rays–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
11.00:
selejtező, nők – 78 kg, +78 kg, férfiak – 90 kg, 100 kg, +100 kg
17.00: éremcsaták

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ
14.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák) – elhalasztva
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 – elhalasztva

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
12.25: 21. (utolsó) szakasz, Cernusco sul Naviglio–Milánó, 15.7 km, egyéni időfutam (Valter Attila) (Tv: Euorsport2)
13.30: Vuelta a Espana, Biescas–Col du Tourmalet, 136.6 km, hegyi befutó (Tv: Euorsport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
Hungast Szombathelyi KKA–Érd – elhalasztva
Dunaújvárosi Kohász KA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – elhalasztva
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
16.45:
Odense (dán)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Wetzlar–Melsungen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
Jászberényi KSE–Egis Körmend – elhalasztva

MOTOGP
TERUEL NAGYDÍJ
9.20:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.50: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
10.20: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.20: Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)
14.30: Moto2, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE – elhalasztva
18.00: MAFC-BME–Fino Kaposvár, Folyondár utca
FÉRFI MAGYAR KUPA
Nyolcaddöntő
16.00:
Széchenyi Győr–Debreceni EAC

SPORTLÖVÉSZET
8.00:
Budapest-bajnokság. 10 m, pisztoly. Mexikói úti lőtér

TENISZ
ATP-TORNÁK
14.00:
Köln, 7. nap
17.30: Antwerpen (Tv: Eurosport2)
Bécs, selejtező, 2. forduló
14.30:
Balázs Attila (8.)–Bruno Soares (brazil)
WTA-TORNA
14.25: Ostrava, 7. nap, döntő (Tv: Digi Sport3)

ÚSZÁS
  9.00:
hosszú távú medencés országos bajnokság, 5 km, Debrecen (zárt kapuk mögött)
17.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna (zárt kapuk mögött) (Tv: M4 Sport+)

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.