H. K. 2019.11.15 09:55 Frissítve: 2019.11.15 10:15

U17-es vb: drámai hajrá, döntőben a házigazda brazilok

A házigazda brazilok jutottak be az U17-es labdarúgó-világbajnokság fináléjába, miután az elődöntőben 3–2-re legyőzték a franciákat.

Sokáig a franciák álltak továbbjutásra, hiszen a vendégek már 13 perc után két góllal vezettek. Ám az utolsó fél órát nem bírták – Brazília előbb egyenlített, majd a hajrában a döntőt érő találatot is megszerezte a nem sokkal korábban beálló Lazaro villanásával.

A fináléban a brazilok Mexikóval csapnak össze a végső sikerért.

Összefoglaló

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
ELŐDÖNTŐ

Brazília–Franciaország 3–2 (Kaio Jorge 62., Gabriel Veron 76., Lazaro 89., ill. Muinga 7., Mbuku 13.)
KORÁBBAN JÁTSZOTTÁK
Mexikó–Hollandia 1–1
(E. Álvarez 79., ill. Regeer 74.) – 11-esekkel 4–3

2021.02.27 09:02:07

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Igaz, most a TSC sem volt eredményes, így egy ponttal térhet haza a Metalactól, a következő ellenfél a Crvena zvezda.

2021.02.27 13:04:31

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely)

Az alsóházban tanyázó nagymihályiak jól tartották magukat, de a vereséget nem kerülhették el.

2021.02.26 20:32:56

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az embernek ki sem kell lépnie otthonából, az interneten percek alatt kedvére elcsatangolhat az ország eldugott zugaiba, faluvégi futballpályáira.

2021.02.26 14:25:11

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, Ivan Santini kiharcolt tizenegyessel és góllal mutatkozott be az NK Osijekben.