Ligue 1: a francia élvonalba igazolt az MU tehetsége

Angel Gomes a Lille-hez igazolt (Fotó: AFP)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Lille a hivatalos honlapján jelentette be Angel Gomes szerződtetését.
A még mindig csak 19 éves középpályás 2017-ben U17-es világbajnokságot nyert a korosztályos angol válogatottal. Gomest a tornán nyújtott teljesítménye miatt Jadon Sancho mellett sokáig az egyik legnagyobb tehetségként tartották számon.
Angel Gomes 2006 óta a Manchester United játékosa volt, ám a megállapodása június végén lejárt az MU-val, s úgy döntött, hogy nem hosszabbít az angol gigásszal.
Vasárnap a francia élvonalban szereplő Lille a hivatalos honlapján bejelentette, hogy 2025 nyaráig szerződtette a középpályást – Gomes azonban az első idényében kölcsönben szerepel, méghozzá a portugál Boavistánál.
Legfrissebb hírek

Arne Slot: Nem vagyunk elég jók, cselekednünk kell!
Angol labdarúgás
2025.10.17. 12:04
Ezek is érdekelhetik