Lengyelország: kikapott a Legia, Nikolics büntetőt hibázott

2016.09.18. 20:05
Mindkét, vasárnap játszó magyar légiós csapata vereséget szenvedett a lengyel labdarúgó-bajnokságban.

Kádár Tamás végig a pályán volt a Lech Poznanban a Lechia Gdansk ellen. Egy sárgát kapott, de nemcsak ennek, hanem az eredménynek sem örülhetett, hiszen 2–1-re kikaptak.

A Legia Warszawában Nikolics Nemanja is végigjátszotta a mérkőzést, de neki sem volt sokkal több sikerélménye, mert hazai pályán szintén kikaptak. Ráadásul már 2–3-as állásnál a 86. percben Nikolics büntetőt hibázott…

LENGYELORSZÁG, 9. FORDULÓ
Lechia Gdansk–Lech Poznan 2–1
Legia Warszawa–Zaglebie Lubin 2–3
Az élcsoport: 1. Jagiellonia 19 pont (19–6), 2. Lechia Gdansk 19 (14–9), 3. Termalica 19 (12–12), …8. Lech Poznan 11, …14. Legia Warszawa 9