D. Á. 2020.09.07 17:09 Frissítve: 2020.09.11 23:48

Heti program: visszatér a PL, a La Liga és az NFL!

Kedden Franciaország Horvátországgal, Svédország Portugáliával találkozik a labdarúgó Nemzetek Ligájában. Csütörtökön újra amerikai futball a televízió képernyőjén: a bajnok Kansas City Chiefs a Houston Texans ellen nyitja meg az NFL 2020-as szezonját. Szombaton visszatér az angol Premier League, a nyitó meccsen 13.30-tól az Arsenal a Fulham ellen lép pályára, 18.30-tól Liverpool–Leeds United találkozót rendeznek. A Német Kupa első fordulójában pályán az RB Leipzig és a Werder Bremen. Vasárnap Újpest–Kisvárda és MTK–ZTE vár ránk az NB I-ben, a Premier League-ben Tottenham–Everton lesz. A női kézi BL-ben az FTC-ért és a Győri Audi ETO-ért izgulhatunk, de lesz még Formula–1 és MotoGP is. Az amerikai sportok szerelmesei nem csak az NFL visszatérésnek örülhetnek, hiszen folytatódik az MLB alapszakasza és az NBA rájátszása is.

 

SZEPTEMBER 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Lengyelország, Zenica (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Olaszország, Amszterdam (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Észak-Írország–Norvégia, Belfast
20.45: Ausztria–Románia, Klagenfurt
2. CSOPORT
20.45:
Izrael–Szlovákia, Netanya
20.45: Csehország–Skócia, Olomouc
C-LIGA
4. CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Fehéroroszország, Almati (Tv: Sport1)
20.45: Albánia–Litvánia, Tirana

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00: MAGYARORSZÁG U21
–Szlovénia U21 (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.00:
Tampa Bay Lightning–New York Islanders (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
BENU NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
18.45:
UVSE Hunguest Hotels–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)
20.15: DUE-Maarsk Graphics–FTC Telekom (Tv: M4 Sport)

SZEPTEMBER 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM


NEMZETEK LIGÁJA
2. FORDULÓ
A-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
Dánia–Anglia, Koppenhága (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Belgium–Izland, Brüsszel
3. CSOPORT
20.45:
Svédország–Portugália, Solna – élőben az NSO-n!
20.45: Franciaország–Horvátország, Saint-Denis (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
C-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Luxemburg–Montenegró, Luxembourg
20.45: Ciprus–Azerbajdzsán, Nicosia
2. CSOPORT
18.00:
Örményország–Észtország, Jereván (Tv: Sport2)
18.00: Grúzia–Észak-Macedónia, Tbiliszi (Tv: Sport1)
D-LIGA
2. CSOPORT
20.45:
San Marino–Liechtenstein, Serravalle

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.25: Tour de France, 10. szakasz, Ile d'Oléron Le Chateau-d'Oléron–Ile de Ré Saint-Martin-de-Ré, 168,5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
11.00:
a férfi Európa-liga-selejtező második fordulójának sorsolása, Bécs
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Békéscsabai Előre NKSE

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
BENU NŐI MAGYAR KUPA
17.30:
bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.00: döntő (Tv: M4 Sport)

SZEPTEMBER 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Mezőkövesd II–Jászberény
16.30: Salgótarján–DVTK II
16.30: Tiszafüred–DVSC II
16.30: Balassagyarmat–Tiszaújváros
16.30: Tiszakécske–Sajóbábony
16.30: Cegléd–Kisvárda II
16.30: Putnok–Hatvan
16.30: Sényő–Füzesgyarmat
16.30: BVSC–Gyöngyös
16.30: Eger–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Dunaújváros
16.30: FTC II–Rákosmente
16.30: Kozármisleny–Iváncsa
16.30: Taksony–Honvéd II
16.30: Körösladány–Vác
16.30: Dabas-Gyón–Hódmezővásárhely
16.30: ESMTK–Szekszárd
16.30: Kecskemét–Monor
16.30: Majos–FC Dabas
16.30: Paks II–Szegedi VSE
NYUGATI CSOPORT
16.30: Érd–Pápa
16.30: Balatonfüred–Lipót
16.30: Puskás Akadémia II–Sopron
16.30: Veszprém–III. Kerületi TVE
16.30: Nagyatád–Tatabánya
16.30: Gárdony–Fehérvár II
16.30: Mosonmagyaróvár–Nagykanizsa
16.30: ZTE II–Bicske
16.30: Komárom–Ménfőcsanak
BKV Előre–THSE-Szabadkikötő – elhalasztva

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Milwaukee Brewers (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30:
Szpartak–Szalavat (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
10.00: Maratoni országos bajnokság, Tokaj – egyes számok

KERÉKPÁR
13.20: Tour de France, 11. szakasz, Chatelaillon-Plage–Poitiers, 167,5 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–Balatonfüredi KSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–HE-DO B.Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Sport36-Komló
18.00: SBS-Eger–Ferencvárosi TC
18.00: Ceglédi KKSE–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–Mol-Pick Szeged
20.15: Veszprém-Felsőörs–Telekom Veszprém
NŐI NB I
18.00: Szombathelyi KKA–Siófok KC
18.00: Érd–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Kisvárda Master Good SE–DVSC Schaeffler
18.00: Váci NKSE–MTK Budapest
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.30: Alba Fehérvár KC–Dunaújvárosi Kohász KA

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

MOTOKROSSZ
12.00:
világbajnokság, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világbajnokság MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00: világbajnokság MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: világbajnokság, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
3. FORDULÓ
19.30:
Budapesti Honvéd SE–Metalcom Szentes
19.30: UVSE Hunguest Hotels–Tatabánya

SZEPTEMBER 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
19.30:
Kalju (észt)–Mura (szlovén)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
21.00:
Lens–PSG (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Kansas City Chiefs–Houston Texans (Tv: Aréna4)

KAJAK-KENU
9.00: Maratoni országos bajnokság, Tokaj – páros számok

KERÉKPÁR
11.45:
Tour de France, 12. szakasz, Chauvigny–Sarran Correze, 218 km (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2)
21.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1)

 

SZEPTEMBER 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
20.00:
Ferencváros–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
1. FORDULÓ
20.45:
Watford–Middlesbrough (Tv: Aréna4)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
21.00:
Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
20.30:
Braunschweig (II.)–Hertha BSC (Tv: Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
TOSZKÁN NAGYDÍJ, MUGELLO
11.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00:
F3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
11.45: Tour de France, 13. szakasz, Chatel-Guyon–Puy Mary Cantal, 191,5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Mol-Pick Szeged–Veszprém-Felsőörs

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Aréna4)

ÖKÖLVÍVÁS
20.00:
profi gála, Budapest (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2)
18.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
20.00:
FTC-Telekom–DVSE


FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ
14.45:
Mezőkövesd Zsóry FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Fulham–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Southampton (Tv: Spíler 1)
18.30: Liverpool–Leeds United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: 
West Ham United–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: St.-Étienne–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
1860 München (III.)–Eintrahct Frankfurt
15.30: Altglienicke (IV.)–1. FC Köln
15.30: Eintracht Celle (V.)–Augsburg
15.30: Engers (V.)–VfL Bochum (II.)
15.30: Fürstenwalde (IV.)–Wolfsburg
15.30: Nürnberg (II.)–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Oberneuland (IV.)–Mönchengladbach
15.30: RSV Meinerzhagen (V.)–Fürth (II.)
15.30: Todesfelde (V.)–Osnabrück (II.)
18.30: Ingolstadt (III.)–Düsseldorf (II.)
18.30: Karlsruhe (II.)–Union Berlin (Tv: Sport2)
18.30: Ulm (IV.)–Erzgebirge Aue (II.)
20.45: Jena (IV.)–Werder Bremen (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
16.00:
Eibar–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Athletic Bilbao
21.00: Cádiz–Osasuna (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
4. FORDULÓ
17.00:
NK Osijek (Eszék)–Rijeka – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
7. FORDULÓ
16.00:
Ross County–Celtic (Tv: Aréna4)

SZERB SZUPERLIGA
7. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Radnicski Nis – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
6. FORDULÓ
19.00:
DAC (Dunaszerdahely)–Ruzomberok – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
SZUPER LIGA-DÖNTŐ
14.30:
1. nap

AUTÓSPORT
WTCR, ZOLDER
  9.50:
2. szabadedzés
14.00: időmérő (Tv: Sport2, Eurosport2)
INDYCAR
20.00:
10. futam, Mid-Ohio, időmérő (Tv: Arena4)
22.45: 10. futam, Mid-Ohio, futam (Tv: Arena4)

FORMULA–1
TOSZKÁN NAGYDÍJ, MUGELLO
10.20:
F3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.40:
F2, 1. futam (Tv: M4 Sport)
17.55: F3, 2. futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
MAC–Vasas (Tv: M4 Sport+)
NHL, RÁJÁTSZÁS
vasárnap, 2.00:
Dallas Stars–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.00: Tour de France, 14. szakasz, Clermont-Ferrand–Lyon, 194 km (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 0.30:
Los Angeles Lakers–Houston Rockets (Tv: Sport1)
HORVÁTH ZOLTÁN-EMLÉKTORNA
FÉRFI
17.00:
KTE–Atomerőmű
MOGYORÓSY SZILÁRD-EMLÉKMÉRKŐZÉS
FÉRFI
18.00:
Körmend–Sopron
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00:
Alba Fehérvár–DEAC – zárt kapuk mögött
SZANISZLÓ SÁNDOR EMLÉKMÉRKŐZÉS
FÉRFI
15.00:
MEAFC-Miskolc–Jászberény – zárt kapuk mögött
NŐI
17.30:
DVTK–Vasas Akadémia – zárt kapuk mögött
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
16.00:
PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd
16.30: Uni Győr Mély-Út–Ludovika-FCSM Csata – zárt kapuk mögött

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don (orosz), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
16.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–Grundfos Tatabánya KC – elhalasztva
18.00: Ferencvárosi TC–Orosházi FKSE-Linamar – elhalasztva
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: DVSC Schaeffler–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Boglári Akadémia-SZISE–Szombathelyi KKA
18.00: Siófok KC–Dunaújvárosi Kohász KA

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés(Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

TENISZ
13.30: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)
22.00: US Open, New York, női döntő (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ

13.00: UVSE–A-Híd VasasPlaket
19.00: Budapest Honvéd–TVSE
19.00: Szentes–PVSK Mecsek Füszért
19.30: Miskolc–Eger

UFC
Vasárnap, 3.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport2)

SZEPTEMBER 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

 
NB I
4. FORDULÓ
15.00:
Újpest–Kisvárda (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
17.30: MTK–ZTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
8. FORDULÓ – élő eredménykövetés az NSO-n!
16.30:
Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
16.30: Szentlőrinc–Soroksár SC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Salgótarján
16.30: Kisvárda II–Tiszakécske
16.30: Sajóbábony–Balassagyarmat
16.30: Tiszaújváros–Tiszafüred
16.30: DVTK II–Mezőkövesd II
16.30: Cegléd–Eger
16.30: Jászberény–BVSC
16.30: Gyöngyös–Sényő
16.30: Hatvan–Tállya
Füzesgyarmat–Putnok – elhalasztva
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Kozármisleny
16.30: Szekszárd–Dabas-Gyón
16.30: Hódmezővásárhely–Körösladány
16.30: Vác–Taksony
16.30: Iváncsa–FTC II
16.30: ESMTK–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Monor
16.30: Rákosmente–Paks II
16.30: Szegedi VSE–Újpest II
16.30: Dunaújváros–Majos
NYUGATI CSOPORT
15.00:
Ménfőcsanak–ZTE II
16.30: III. Kerületi TVE–Puskás Akadémia II
16.30: Lipót–BKV Előre
16.30: Bicske–Mosonmagyaróvár
16.30: Nagykanizsa–Fehérvár II
16.30: Nagyatád–Gárdony
17.30: Sopron–Balatonfüred
18.30: Pápa–Komárom
Tatabánya–Veszprém – elhalasztva
THSE-Szabadkikötő–Érd – elhalasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00:
West Bromwich Albion–Leicester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
13.00:
Lille–Metz (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Reims
15.00: Dijon–Brest
15.00: Lorient–Lens
15.00: Nimes–Rennes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Monaco–Nantes (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
15.30:
Norderstedt (IV.)–Leverkusen (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Real Betis
16.00: Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Levante (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
3. FORDULÓ
17.30:
Astra–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
1. FORDULÓ
19.15:
Trabzonspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Seattle Seahawks (Tv: Aréna4)
19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Buffalo Bills–New York Jets
19.00: Carolina Panthers–Las Vegas Raiders
19.00: Detroit Lions–Chicago Bears
19.00: Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts
19.00: Minnesota Vikings–Green Bay Packers
19.00: New England Patriots–Miami Dolphins
19.00:
Washington Football Team–Philadelphia Eagles
22.05: Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers
22.25:
New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Aréna4)
22.25: San Francisco 49ers–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.20: Los Angeles Rams–Dallas Cowboys (Tv: Aréna4)

ATLÉTIKA
SZUPER LIGA-DÖNTŐ
14.30:
2. nap

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Baltimore Orioles (Tv: Sport2)

FORMULA–1
TOSZKÁN NAGYDÍJ, MUGELLO
9.40:
F3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.05: F2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
12.20: Tour de France, 15. szakasz, Lyon-Grand Colombier, 174,5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Csurgói KK
18.00: Telekom Veszprém–Ceglédi KKSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE
18.30: Dabasi KC VSE–SBS-Eger – elhalasztva
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
15.45: CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
Hétfő, 2.00:
rájátszás-mérkőzés (Tv: Sport1)

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
12.00:
világbajnokság, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: világbajnokság, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00: világbajnokság, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: világbajnokság, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)
22.00: US Open, New York, férfi döntő (Tv: Eurosport1) – élőben az NSO-n!

TRIATLON
Középtávú országos bajnokság, Balatonkenese

2020.12.05 08:15:48

Minden más foci nemzetisport.hu

Hajdú B. István és Berkesi Judit beszélget a magyar foci aktuális témáiról. (x)

2020.12.04 21:25:07

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Ember volt Maradona, gyarló lélek, aki sorsával a futballt a maga összetettségében megismételhetetlen töménységgel mutatta meg, a pályán az öröm és e játék csodájának emlékezetét hagyta reánk.

2020.12.03 21:51:48

Minden más foci PIRCS ANIKÓ

„Mindig ki kell valamit találni, amivel ösztönözni tudjuk a fiatalokat” – véli a korábbi kapitány.

2020.12.02 15:30:02

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A kilencmérkőzéses nyeretlenségi szériáját megszakító szeredi csapat 37-szer szabálytalankodott.

2020.12.01 12:23:55

Minden más foci KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Már az is kisebb csoda volt, hogy Carlos Tévez túlélte nyomortól sújtott gyerekkorát – 76-szoros válogatottként ér véget a karrierje.