D. Á. 2021.09.27 06:38 Frissítve: 2021.10.02 23:23

Heti program: folytatódik a BL; FTC–Betis az El-ben

Az előttünk álló héten folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre: a PSG a Manchester Cityvel, a Juventus a Chelsea-vel találkozik. Csütörtökön az Európa-ligában láthatjuk a Ferencvárost, amely a Real Betist fogadja. Hétvégén a Barcelona az Atlético Madriddal csap össze a La Ligában. Lesz még kézilabda BL és NFL is.

 

SZEPTEMBER 27., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR VÁLOGATOTT
12.00:
Marco Rossi kerethirdetése (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
21.00:
Crystal Palace–Brighton (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
20.45:
Venezia–Torino (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
10. FORDULÓ
17.00:
Gaz Metan–Sepsi OSK – élőben az NSO-n

TÖRÖK SÜPER LIG
7. FORDULÓ
19.00:
Trabzonspor–Alanyaspor (Tv: Sport2)

FUTSAL
VILÁGBAJNOKSÁG, NEGYEDDÖNTŐ
16.30:
Spanyolország–Portugália (Tv: M4 Sport)
19.00: Irán–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.30:
Ludovika-FCSM Csata–DVTK

TENISZ
ATP-torna, Szófia
7.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport2)
Laver-kupa, Boston

 

SZEPTEMBER 28., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport)
21.00: RB Leipzig (német)–FC Bruges (belga) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
21.00:
Porto (portugál)–Liverpool (angol)
21.00: Milan (olasz)–Atlético Madrid (spanyol)
C-CSOPORT
18.45:
Ajax (holland)–Besiktas (török) (Tv: Sport2)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Sporting CP (portugál)
D-CSOPORT
18.45:
Sahtar Doneck (ukrán)–Internazionale (olasz), Kijev (Tv: Sport1)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Sheriff Tiraspol (moldovai) (Tv: Sport1)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
16.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Manchester City (angol) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár, férfiak
G-csoport
10.00:
Magyarország–Horvátország

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Titánok–Debreceni EAC

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
C-CSOPORT (Krasznojarszk)
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Naturtex-SZTE-Szedeák–TFT Szkopje (északmacedón)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
7.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 29., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: Benfica (portugál)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport2)
F-CSOPORT
18.45:
Atalanta (olasz)–Young Boys (svájci) (Tv: Sport2)
21.00: Manchester United (angol)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
21.00:
Salzburg (osztrák)–Lille (francia)
21.00: Wolfsburg (német)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT
18.45:
Zenit (orosz)–Malmö (svéd)
21.00: Juventus (olasz)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
MTK Budapest–Sparta Praha (cseh) (Tv: Sport2)

NB II
10. FORDULÓ
– élő eredménykövető
16.00:
Soroksár SC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
16.00: Budaörsi SC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Nyíregyháza Sparatcus FC – élőben az NSO-n!
18.00: Szolnoki MÁV FC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
18.00: BFC Siófok–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
18.00: Diósgyőri VTK–III. Kerületi TVE – élőben az NSO-n!
18.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

NB III
9. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
14.00:
Veszprém–Győr

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
Férfiak
G-csoport
10.00:
Magyarország–Csehország
Nők
E-csoport
19.00:
Magyarország–Horvátország

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–MTK Budapest
18.00: Érd–Alba Fehérvár KC

TENISZ
ATP-torna, Szófia
7.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
12.30:
Szegedi VE–OSC Újbuda

 

SZEPTEMBER 30., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
G-CSOPORT
21.00: FERENCVÁROS
–Real Betis (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n
21.00: Celtic (skót)–Bayer Leverkusen (német)
A-CSOPORT
18.45:
Sparta Praha (cseh)–Rangers FC (skót)
18.45: Olympique Lyon (francia)–Bröndby (dán)
B-CSOPORT
18.45:
Sturm Graz (osztrák)–PSV Eindhoven (holland)
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Monaco (francia)
C-CSOPORT
18.45:
Legia Warszawa (lengyel)–Leicester City (angol)
18.45: Napoli (olasz)–Szpartak Moszkva (orosz)
D-CSOPORT
18.45:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög)
18.45: Antwerpen (belga)–Eintracht Frankfurt (német)
E-CSOPORT
21.00: Olympique Marseille (francia)–Galatasaray (török)
21.00: Lazio (olasz)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
F-CSOPORT
21.00: Braga (portugál)–Midtjylland (dán)
21.00: Ludogorec (bolgár)–Crvena zvezda (szerb)
H-CSOPORT
21.00: West Ham United (angol)–Rapid Wien (osztrák)
21.00: Genk (belga)–Dinamo Zagreb (horvát)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Alaskert (örmény)–HJK Helsinki (finn)
18.45: LASK Linz (osztrák)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
B-CSOPORT
18.45: Partizan Beograd (szerb)–Flora Tallinn (észt)
18.45: Gent (belga)–Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)
C-CSOPORT
18.45: CSZKA Szófia (bolgár)–Bodö/Glimt (norvég)
18.45: Zorja Luhanszk (ukrán)–Roma (olasz), Zaporizzsja
D-CSOPORT
18.45: CFR Cluj (román)–Randers (dán)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–Jablonec (cseh)
E-CSOPORT
21.00: Union Berlin (német)–Maccabi Haifa (izraeli)
21.00: Feyenoord (holland)–Slavia Praha (cseh)
F-CSOPORT
21.00: PAOK Szaloniki (görög)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: FC Köbenhavn (dán)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
G-CSOPORT
21.00: Vitesse (holland)–Rennes (francia)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Mura (szlovén)
H-CSOPORT
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Qarabag (azeri)
21.00: Basel (svájci)–Kajrat Almati (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
Férfiak
G-csoport
10.00:
Magyarország–Olaszország
Nők
E-csoport
16.00:
Magyarország–Portugália

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
St. Louis Cardinals–Milwaukee Brewers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.00: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–Gyergyói HK (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Brasov Wolves (romániai)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pitesti

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
11.00:
a csoportkörének sorsolása, Bécs
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Montpellier (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Umea (svéd)–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
8.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

 

OKTÓBER 1., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
20.00:
Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
21.00:
Lens–Reims (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Köln–Fürth (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
18.30:
Werder Bremen–Heidenheim (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Venezia (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Alavés (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ
17.00:
DAC–Z. Moravce-Vrable – élőben az NSO-n

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
10.00:
negyeddöntők

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.00:
New York Yankees–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (romániai)
18.30: FTC-Telekom–UNI Győr ETO HC
18.40: Titánok–Brasov Wolves (romániai)
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
19.15:
Dornbirn (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pitesti

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: NEKA–Dabas KC VSE, Balatonboglár
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Budakalász KZRT
NŐI NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Dunaújvárosi Kohász KA

TENISZ
ATP-torna, Szófia
10.00: ITF-torna, Budapest (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
Világkupa, 1. állomás, Berlin

VÍZILABDA
EUROKUPA, 1. SELEJTEZŐKÖR
C-CSOPORT (UTRECHT)
19.00:
A-Híd VasasPlaket–UZSC Utrecht (holland) 19.00
D-CSOPORT (ÚJVIDÉK)
20.00:
BVSC-Zugló–AE Konsztantinopulosz (görög) 20.00
FÉRFI OB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Budapesti Honvéd SE–UVSE Hunguest Hotels

 


OKTÓBER 2., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.45
: Újpest FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
7. FORDULÓ
12.00:
Puskás Akadémia–Haladás
14.00: Ferencváros–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30:
Manchester United–Everton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–Norwich City
16.00: Chelsea–Southampton (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Watford
16.00: Wolverhampton–Newcastle United
18.30: Brighton–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
21.00: Nice–Brest (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Augsburg (Tv: Spíler1)
15.30:
Hertha BSC–Freiburg (Tv: Arena4)
15.30: VfB Stuttgart–Hoffenheim
15.30: Wolfsburg–Mönchengladbach
18.30: RB Leipzig–Bochum (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00:
Salernitana–Genoa (Tv: Sport1)
18.00: Torino–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Sassuolo–Internazionale (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
11. FORDULÓ
18.30:
Sepsi OSK–Rapid Bucuresti – élőben az NSO-n

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Mallorca–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Barcelona (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
12. FORDULÓ
17.00:
Topolyai SC–Csukaricski – élőben az NSO-n

TÖRÖK SÜPER LIG
8. FORDULÓ
18.00:
Besiktas–Sivasspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 1.30:
Penn State–Indiana (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
10.00:
elődöntők

AUTÓSPORT
10.15:
DTM, Hockenheimring, 1. verseny (Tv: Digi Sport3)
13.25:
DTM, Hockenheimring, 1. verseny (Tv: Digi Sport3)
15.05: DTM Trophy, Hockenheimring, 1. verseny (Tv: Digi Sport3)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Oslo, szabadfogás, 61, 74, 86, 125 kg
10.30:
selejtezők, negyeddöntők
16.30: elődöntők

FOOTGOLF
Európa-bajnokság (Bük, Greenfield Golf)

GOLF
22.00:
PGA Tour, Mississippi Championship (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
Titánok–MAC HKB Újbuda (Tv: M4 Sport+)
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
19.15:
Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SVÉD BAJNOKSÁG
15.15:
Linköping–Skelleftea (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pitesti

KERÉKPÁR
12.30:
Horvát körverseny, férfiak, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: world tour, Párizs–Roubaix, nők (Tv: Eurosport1)
21.00: pályakerékpár, Baltimore (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–HE-DO B.Braun Gyöngyös
17.00: Ferencvárosi TC–Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
18.00: Csurgói KK–SBS Eger

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Hübner Nyíregyháza BS–Pécsi VSK-Veolia
18.00: Kaposvári KK–MVM-OSE Lions
19.00: Falco KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász (Tv: M4 Sport+)
19.00: Sopron KC–Atomerőmű SE
NŐI NB I
16.30: Sopron Basket–BKG-Prima Szigetszentmiklós
17.00: UNI Győr MÉLY-ÚT–DVTK
18.00: VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK
18.00: PEAC-Pécs–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia

MOTOGP
EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJ
20.30:
MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
21.15: MotoGP, kvalifi káció (Tv: Arena4)
22.15: Moto2, kvalifi káció (Tv: Arena4)

MOTORSPORT
10.00: superbike-vb, SBK, 3. szabadedzés, Portimao (Tv: Arena4)
10.45:
superbike-vb, SSP300, Portimao (Tv: Arena4)
11.15:
superbike-vb, SSP, Portimao (Tv: Arena4)
12.00:
superbike-vb, SBK, Portimao (Tv: Arena4)
13.45:
superbike-vb, Portimao, SSP300 (Tv: Arena4)
14.50:
superbike-vb, Portugália (Tv: Eurosport2)

 

TENISZ
ATP-torna, Szófia
10.00: ITF-torna, Budapest (Tv: Digi Sport2)
10.30: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport1)
20.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Thiago Santos–Johnny Walker (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Világkupa, 1. állomás, Berlin

VÍZILABDA
EUROKUPA, 1. SELEJTEZŐKÖR
C-CSOPORT (UTRECHT)
10.00:
A-Híd VasasPlaket–ASC Duisburg (német)
20.45: A-Híd VasasPlaket–VK Sabac (szerb)
D-CSOPORT (ÚJVIDÉK)
20.00:
BVSC-Zugló–CN Sabadell (spanyol)

 

OKTÓBER 3., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ
14.15:
ZTE FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Paksi FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
11. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
15.00: III. ker. TVE–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
15.00: Dorogi FC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
15.00: Budafoki MTE–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: WKW ETO FC Győr–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Debreceni VSC II
15.00: BKV Előre–Eger SE
15.00: Debreceni EAC–Tiszaújváros
15.00: Hidasnémeti–Békéscsaba II
15.00: Jászberényi FC–Hajdúszoboszló
15.00: Kisvárda II–Füzesgyarmat
15.00: Putnok VSE–Kazincbarcika
15.00: SBTC–Újpest II
15.00: Sényő–Tállya
15.00: Törökszentmiklós–Tiszafüred
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–Monor
11.00: MTK II–Iváncsa
15.00: Cegléd–Gerjen
15.00: Dunaújváros PASE–ESMTK
15.00: FC Dabas–Ferencvárosi TC II
15.00: Hódmezővásárhely–Vác
15.00: Kozármisleny–Makói FC
15.00: Mohács–Balassagyarmat
15.00: Rákosmenti KSK–Dabas-Gyón
15.00: Szekszárdi UFC–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Zalaegerszeg II
14.00: Győri ETO II–Bicske
15.00: Andráshida–BVSC-Zugló
15.00: Balatonfüred–Nagykanizsa
15.00: Kelen SC–Puskás Akadémia II
15.00: Mosonmagyaróvári TE–Gárdony
15.00: Tatabánya–Mol Fehérvár FC II
16.00: Pápa–Érd
16.00: SC Sopron–Veszprém FC
19.00: Kaposvár–Komáromi VSE

NŐI NB I
7. FORDULÓ
15.00:
Soroksár–Astra
19.00: MTK–Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
15.00:
Crystal Palace–Leicester City
15.00: Tottenham–Aston Villa (Tv: Spíler1)
15.00: West Ham United–Brentford
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
13.00:
Rennes–PSG (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Metz
15.00: Lorient–Clermont
15.00: Monaco–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
15.00: Nantes–Troyes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lille–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)
21.00: St.-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
19.30:
NK Osijek (Eszék)–Hajduk Split – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Mainz–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Bayern München–Frankfurt
19.30: Bielefeld–Leverkusen

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Lazio (Tv: Sport2)
15.00: Sampdoria–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Verona–Spezia
18.00: Roma–Empoli
18.00: Fiorentina–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Atalanta–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Elche–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Real Sociedad
18.30: Villarreal–Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Washington Football Team
19.00: Buffalo Bills–Houston Texans
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Dallas Cowboys–Carolina Panthers
19.00: Miami Dolphins–Indianapolis Colts
19.00: Minnesota Vikings–Cleveland Browns
19.00: New Orleans Saints–New York Giants
19.00: New York Jets–Tennessee Titans
19.00: Philadelphia Eagles–Kansas City Chiefs
22.05: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals
22.05: San Francisco 49ers–Seattle Seahawks
22.25: Denver Broncos–Baltimore Ravens
22.25: Green Bay Packers–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: New England Patriots–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
13.00:
női döntő
16.30: férfi döntő

AUTÓSPORT
10.15:
DTM, Hockenheimring, 2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Hockenheimring, 2. verseny (Tv: Digi Sport3)

BIRKÓZÁS
Világbajnokság, Oslo
Szabadfogás 61, 74, 86, 125 kg
10.30:
vigaszág
18.00: döntők 18.00
Szabadfogás 57, 65, 79, 92 kg
10.30:
selejtezők, negyeddöntők
16.30: elődöntők

DARTS
19.00:
World Grand Prix, Leicester, 1. nap (Tv: Sport1)

FOOTGOLF
7.00: Európa-bajnokság, döntők (Bük, Greenfield Golf)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
14.15: UNI Győr ETO HC–Gyergyói HK (romániai)
18.30: DEAC–Brasov Wolves (romániai)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pitesti

KERÉKPÁR
Párizs–Roubaix egynapos országúti klasszikus verseny

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Kecskeméti TE–Balatonfüredi KSE
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Hannover–Melsungen (Tv: Sport1)
16.00: Stuttagrt–RN Löwen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Ludovika-FCSM Csata–PINKK Pécsi 424

MOTOGP
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, TEXAS
19.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
20.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
22.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RALI
Finn rali, Jyväskylä

TENISZ
ATP-torna, Szófia
11.30 és 14.30: ITF-torna, Budapest (Tv: Digi Sport2)
20.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, 3. állomás, Piombino
Világkupa, 1. állomás, Berlin

VÍZILABDA
EUROKUPA, 1. SELEJTEZŐKÖR
C-CSOPORT (UTRECHT)

10.00: A-Híd VasasPlaket–EN Tourcoing (francia)
D-CSOPORT (ÚJVIDÉK)
12.00:
BVSC-Zugló–Vojvodina (szerb)

2021.10.27 11:02:35

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

Nemrég Edmundo beszélt arról a napról, amelyre úgy emlékszik, mintha tegnap történt volna.

2021.10.26 23:29:18

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. »Egész pályafutásom során a tanulási iránti vágy segített rajtam a legtöbbet.« Ahogyan Cristiano Ronaldo vagy Robert Lewandowski, Mohamed Szalah is felmérte, miben, milyen sorrendben kell előrelépnie, és haladt becsülettel.

2021.10.25 16:01:57

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Továbbra sem megy a sepsiszentgyörgyieknek, de egy nagyon furcsa gól is kellett a CFR-sikerhez.

2021.10.24 15:19:40

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely), RÁCZ PÉTER (percről percre)

Hahn János büntetőt hibázott, de Andzouana góljával győzött a Dunaszerdahely.

2021.10.24 12:15:37

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A listavezető vendégeknél nem volt ott a keretben a magyar válogatott Holender Filip.