D. Á. 2020.08.10 16:44 Frissítve: 2020.08.12 18:37

Heti program: folytatódik a BL és az El; visszatér az NB I!

Szerdán folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája kieséses szakasza: az Atalanta és a PSG találkozik a legjobb nyolc között Lisszabonban. Csütörtökön Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata (RB Leipzig) az Atlético Madrid ellen lép pályára, pénteken pedig a Bayern és a Barcelona csap össze egymással. Szombatra is maradt egy negyeddöntő, a Manchester City és a Lyon párharca. Pénteken visszatér a magyar futball a tévéképernyőkre: 18.15-től MTK–FTC mérkőzéssel kezdődik az NB I 2020–2021-es kiírása. Szombaton Paks–Újpest és ZTE–Mol Fehérvár meccset rendeznek, míg vasárnap DVTK–Mezőkövesd, valamint PAFC–Honvéd vár ránk. Ezen a hétvégén is lesz Formula–1 és MotoGP. A héten sem marad el az NBA és az MLB, a sznúker-vb-n pedig a véghajrához érkeztünk.

AUGUSZTUS 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Inter (olasz)–Leverkusen (német), Düsseldorf (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–Köbenhavn (dán), Köln (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
12.00:
a 2. forduló sorsolása, Nyon

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
13.00:
az 1. forduló sorsolása, Nyon

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1167 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
VILÁGBAJNOKSÁG
(Tv: Eurosport1, Eurosport2)
A NEGYEDDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA

Judd Trump (angol, 1.)–Kyren Wilson (angol, 8.)
Kurt Maflin (norvég)–Anthony McGill (skót)
Mark Williams (walesi, 3.)–Ronnie O'Sullivan (angol, 6.)
Mark Selby (angol, 7.)–Neil Robertson (ausztrál, 2.)

TENISZ
12.30:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.30: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Sahtar Doneck (ukrán)–FC Basel (svájci), Gelsenkirchen (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
21.00: Wolverhampton Wanderers (angol)–Sevilla (spanyol), Duisburg (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA-ELŐSELEJTEZŐ
DÖNTŐ
18.00:
Linfield (északír)–Drita (koszovói), Nyon 

SKÓT PREMIERSHIP
3. FORDULÓ
19.00:
Dundee United–Hibernian (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
PAAVO NURMI GAMES
18.00:
a World Athletics Continental Tour Gold-sorozat versenye, Turku (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1168 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.45:
világbajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
11.00, 15.30 és 20.00: világbajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00, 20.55 és 23.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU NŐI MAGYAR KUPA
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
FTC-Telekom–UVSE (Tv: M4 Sport)
18.00: Szentes–Tatabányai VSE
B-CSOPORT
18.30:
Szegedi NVE–Bp. Honvéd SE
19.30: BVSC-Zugló–DUE-Maarsk Graphics (Tv: M4 Sport)

AUGUSZTUS 12., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Atalanta (olasz)–PSG (francia), Lisszabon (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Altach (osztrák)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport2)

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Mezőkövesd II–Sényő
17.30: Salgótarján–Putnok
17.30: Tiszafüred–Tállya
17.30: Balassagyarmat–Hatvan
17.30: Cegléd–Gyöngyös
17.30: Kisvárda II–Jászberény
17.30: Sajóbábony–DVTK II
17.30: Tiszaújváros–DVSC II
17.30: Eger–BVSC
19.00: Tiszakécske–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
17.30: FTC II–Újpest II
17.30: Kozármisleny–Majos
17.30: Taksony–Monor
17.30: Körösladány–FC Dabas
17.30: Dabas-Gyón–Dunaújváros
17.30: ESMTK–Szegedi VSE
17.30: Szekszárd–Rákosmente
17.30: Hódmezővásárhely–Iváncsa
17.30: Vác–Honvéd II
19.00: Kecskemét–Paks II
NYUGATI CSOPORT
16.00: BKV Előre–Mosonmagyaróvár
17.30:
Érd–ZTE II
17.30: Balatonfüred–Fehérvár II
17.30: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
17.30: Veszprém–Bicske
17.30: Nagyatád–Ménfőcsanak
17.30: Tatabánya–Pápa
17.30: III. Kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő
17.30: Sopron–Lipót
17.30: Gárdony–Komárom

SKÓT PREMIERSIP
3. FORDULÓ
19.00:
St. Mirren–Celtic (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
2. FORDULÓ
19.00:
Pohronie–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.45:
World Tour, Criterium du Dauphiné, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1169 (Tv: Sport2)

MOTOKROSSZ
11.00:
világbajnokság, Riga, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
világbajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna,  Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 17.55: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
19.00:
FTC-Telekom–A-Híd VasasPlaket (Tv: M4 Sport)
20.15: OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)
BENU NŐI MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Szentes–FTC-Telekom
19.00: ZF-Eger–Tatabányai VSE
B-CSOPORT
18.30:
Szegedi NVE–BVSC-Zugló
18.30: III. Kerületi TVSE–Bp. Honvéd SE
WATERPOLO MASTERS SUMMER CUP
16.25:
FTC Masters–Oázis Masters (Tv: Digi Sport2)
17.10: Millenium Masters–OSC Masters (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 13., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
RB Leipzig (német)–Atlético Madrid (spanyol), Lisszabon (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
FORMULA–E
19.00:
FIA-bajnokság, Berlin, a sorozat zárófutama (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Mets–Washington Nationals (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.45:
World Tour, Criterium du Dauphiné, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1170 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
18.00:
bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
19.15: döntő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
WATERPOLO MASTERS SUMMER CUP
20.15:
bronzmérkőzés (Tv: Digi Sport1)
21.00: döntő (Tv: Digi Sport1)

AUGUSZTUS 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Barcelona (spanyol)–Bayern München (német), Lisszabon (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB I
1. FORDULÓ
18.15:
MTK–FTC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Marseille (francia)–VfB Stuttgart (német) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
11.00:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00:
Formula–3, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
14.45:
World Tour, Criterium du Dauphiné, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Szombat, 3.00:
Toronto Raptors–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1171 (Tv: Sport2)

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
9.00:
1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
13.15: 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.45:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport2)

AUGUSZTUS 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Manchester City (angol)–Lyon (francia), Lisszabon (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB I
1. FORDULÓ
16.30:
Paks–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.35: Zalaegerszeg–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
15.00:
FTC–Szent Mihály
16.30: Haladás–Kelen
17.00: ETO FC Győr–Astra Hungary

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
Mönchengladbach (német)–Duisburg (német II.) (Tv: Sport1)

HORVÁT 1. HNL
1. FORDULÓ
20.05:
NK Osijek (Eszék)–Slaven Belupo (Kapronca) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
3. FORDULÓ
19.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Nitra – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
3. FORDULÓ
18.30:
Hibernian–Motherwell (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR
15.00:
Indy500, időmérő edzés (Tv: Arena4)

EVEZÉS
10.00:
Európa-bajnoki válogató, Sukoró

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
11.55: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
15.05:
Criterium du Dauphiné, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.50: World Tour, Lombardiai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.45:
Mol-Pick Szeged–Orosháza (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1172 (Tv: Sport2)

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Aréna4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés(Tv: Aréna4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Aréna4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Aréna4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, UNCASVILLE
Vasárnap, 3.00:
David Benavidez–Roamer Alexis Angulo (Tv: Sport2)

RALI
Miskolc-rali, az országos bajnokság 2. futama, Miskolc

STRANDRÖPLABDA
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
9.00:
2. mesterverseny, Csepel

SZNÚKER
14.30 és 20.15:
világbajnokság, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport1)

UFC
UFC 252
Vasárnap, 4.00:
Stipe Miocic–Daniel Cormier III, Las Vegas (Tv: Sport1)

AUGUSZTUS 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Sevilla–Manchester United (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NB I
1. FORDULÓ
16.55:
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
11.00:
DVTK–MTK

NB II
4. FORDULÓ
17.30:
Debreceni VSC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–Vasas FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–DEAC – élőben az NSO-n!
19.00: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics – élőben az NSO-n!
19.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: DVSC II–Sajóbábony
17.30: Tiszaújváros–Eger
17.30: DVTK II–Kisvárda II
17.30: Jászberény–Cegléd
17.30: Gyöngyös–Tiszakécske
17.30: Füzesgyarmat–Balassagyarmat
17.30: Hatvan–Tiszafüred
17.30: Tállya–Salgótarján
17.30: Putnok–Mezőkövesd II
17.30: Sényő–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Paks II
11.00:
Honvéd II–Hódmezővásárhely
17.30: Vác–Kecskemét
17.30: Iváncsa–Szekszárd
17.30: Rákosmente–ESMTK
17.30: Szegedi VSE–Dabas-Gyón
17.30: Dunaújváros–Körösladány
17.30: FC Dabas–Taksony
17.30: Monor–Kozármisleny
17.30: Majos–FTC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–BKV Előre
16.30: Ménfőcsanak–Veszprém
17.30:
Lipót–III. Kerületi TVE
17.30: THSE-Szabadkikötő–Tatabánya
17.30: Bicske–Puskás Akadémia II
17.30: Nagykanizsa–Balatonfüred
17.30: Mosonmagyaróvár–Érd
17.30: Sopron–Gárdony
17.30: ZTE II–Komárom
19.00: Pápa–Nagyatád

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Borussia Dortmund (német)–Austria Wien (osztrák) (Tv: Sport2)

SZERB SZUPERLIGA
4. FORDULÓ
18.00:
Bacska–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
4. FORDULÓ
17.30:
Livingston–Glasgow Rangers (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.15:
Porsche Szuperkupa, Barcelona (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Cleveland Indians (Tv: Sport1)

EVEZÉS
10.00:
Európa-bajnoki válogató, Sukoró

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.35: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
15.05:
Criterium du Dauphiné, 5. szakasz (Tv: Eurosport1) 

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1173 (Tv: Sport2)

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
12.00:
világbajnokság, Kegums, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: világbajnokság, Kegums, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.30 és 20.15:
világbajnokság, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport1)

2020.11.23 16:20:24

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Jobban kezdett Gyurgyevóban a meglepetéscsapat a szentgyörgyiek ellen, de a hajrában két gólt vágott az OSK.

2020.11.22 22:17:33

Minden más foci L. P. I.

2020.11.21 14:21:35

Minden más foci H. D.

Az eszékiek a második félidőben kétszer is bevették az éllovas és címvédő zágrábi csapat kapuját.

2020.11.21 13:21:48

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

A kiesés ellen küzdő Napredak megverte a nála sokkal-sokkal többet támadó és kapura lövő TSC-t.

2020.11.18 20:20:53

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Öccse tragikus halálának másnapján, benyugtatózva és önkívületben lett a hét játékvezetője.