D. Á. 2021.10.18 06:21 Frissítve: 2021.10.22 16:53

Heti program: hétvégén el Clásico és F1-es Amerikai Nagydíj

Az előttünk álló héten a Ferencváros a Celtic vendégeként lép pályára a labdarúgó Európa-ligában, a mérkőzést élőben követhetik az NSO-n! Kedden és szerdán Bajnokok Ligája-meccseket rendeznek, pályán a PSG, a Manchester United és a Bayern München. Hétvégén ismét lesz NB I, a topligákban pedig nem akármilyen rangadók várnak ránk: Barcelona–Real Madrid, Manchester United–Liverpool és Inter–Juventus a kínálatban.

 

OKTÓBER 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
12. FORDULÓ
20.00:
Vasas–III. Kerületi TVE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
20.55:
Arsenal–Crystal Palace (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ

20.30: Venezia–Fiorentina (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
18.55:
Alavés–Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Espanyol–Cádiz (Tv: Spíler2)

FUTSAL
NB I
19.30:
Kistarcsa–Veszprém, Gyáli sportközpont
19.35: Aramis SE–Újpest FC, Budaörs
20.30: TFSE-Bestrong–SG Kecskemét-Futsal, Sterbinszky Amália Sportcsarnok

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Tennessee Titans–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, FŐCSOPORTDÖNTŐ
3. MÉRKŐZÉS
Kedd, 2.00:
Boston Red Sox–Houston Astros (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL
18.30:
Szpartak Moszkva–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1184 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
10.30:
a jövő februári pekingi téli játékok lángjának meggyújtása, Olümpia

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport1)
11.30: WTA-torna, Tenerife (Tv: Digi Sport2)
17.30: WTA-torna, Moszkva (Tv: Digi Sport3)
18.00: WTA-torna, Tenerife (Tv: Digi Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú, selejtező
Kedd, 2.45:
nők

 

OKTÓBER 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
FC Bruges (belga)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Paris Saint-Germain (francia)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
21.00: Porto (portugál)–Milan (olasz)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Liverpool (angol) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT

18.45: Besiktas (török)–Sporting CP (portugál)
21.00: Ajax (holland)–Borussia Dortmund (német)
D-CSOPORT
21.00: Internazionale (olasz)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Real Madrid (spanyol), Kijev (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
G-CSOPORT
16.30:
Celtic (skót)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
AEK Athén (görög)–Grundfos Tatabánya KC, Halkida

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú, selejtező
10.00: férfiak
Szerda, 2.20:
férfi selejtező

 

OKTÓBER 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
14.00:
Sparta Praha (cseh)–MTK Budapest

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.45:
Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
21.00: Benfica (portugál)–Bayern München (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00: Young Boys (svájci)–Villarreal (spanyol)
21.00: Manchester United (angol)–Atalanta (olasz) (Tv: M4 Sport)
G-CSOPORT
18.45: Salzburg (osztrák)–Wolfsburg (német)
21.00: Lille (francia)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Malmö (svéd)
21.00: Zenit (orosz)–Juventus (olasz) (Tv: Sport2)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30:
Szpartak Moszkva (orosz)–Leicester City (angol)

NB II
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00:
Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
Békéscsaba II–Debreceni EAC
13.00: Debreceni VSC II–Putnok VSE
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Kazincbarcika–BKV Előre
13.00: Sényő–Diósgyőri VTK II
13.00: Tállya–Törökszentmiklós
13.00: Tiszafüred–Jászberényi FC
13.00: Tiszaújváros–Eger SE
13.00: Újpest II–Hidasnémeti
KÖZÉP-CSOPORT
13.00:
Balassagyarmat–FC Dabas
13.00: Dabas-Gyón–Kozármisleny
13.00: ESMTK–Ferencvárosi TC II
13.00: Gerjen–Honvéd FC II
13.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely
13.00: Makói FC–Dunaújváros PASE
13.00: Monor–Rákosmenti KSK
13.00: Paks II–Mohács
13.00: Vác–Cegléd
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Érd–Andráshida
13.00: Gárdony–Győri ETO II
13.00: Komáromi VSE–Gyirmót II
13.00: Mol Fehérvár FC II–Kaposvár
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kelen SC
13.00: Nagykanizsa–BVSC-Zugló
13.00: Puskás Akadémia II–Pápa
13.00: Veszprém FC–Balatonfüred
13.00: Zalaegerszeg II–SC Sopron
18:00: Bicske–Tatabánya

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
THW Kiel (német)–Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI NB I
15.00:
MTK Budapest–Érd, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18.00: Győri Audi ETO KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.30: Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
VEF Riga (lett)–Falco KC Szombathely
NŐI EUROLIGA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
USK Praha (cseh)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
H-CSOPORT
19.00:
Legia Warszawa (lengyel)–Szolnoki Olajbányász
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00:
Genclik (török)–Ludovika-FCSM Csata
D-CSOPORT
17.00:
Kayseri (török)–NKA Universitas PEAC
B-CSOPORT
18.00:
UNI Győr Mély-Út–Prometej (ukrán)

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ

OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa

 

OKTÓBER 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

A-CSOPORT
21.00: Rangers FC (skót)–Bröndby (dán)
21.00: Sparta Praha (cseh)–Olympique Lyon (francia)
B-CSOPORT
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Monaco (francia)
21.00: Sturm Graz (osztrák)–Real Sociedad (spanyol)
C-CSOPORT
21.00: Napoli (olasz)–Legia Warszawa (lengyel) (Tv: RTL+)
D-CSOPORT
18.45: Fenerbahce (török)–Antwerp (belga)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Olympiakosz (görög)
E-CSOPORT
18.45: Lazio (olasz)–Olympique Marseille (francia) (Tv: RTL+)
21.00: Lokomotiv Moszkva (orosz)–Galatasaray (török)
F-CSOPORT
18.45: Midtjylland (dán)–Crvena zvezda (szerb)
18.45: Ludogorec (bolgár)–Braga (portugál)
G-CSOPORT
18.45: Real Betis (spanyol)–Bayer Leverkusen (német)
H-CSOPORT
18.45: Rapid Wien (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: West Ham United (angol)–Genk (belga)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.30:
HJK Helsinki (finn)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
18.45: Alaskert (örmény)–LASK Linz (osztrák)
B-CSOPORT
18.45: Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)–Flora Tallinn (észt)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Gent (belga)
C-CSOPORT
18.45: Bodö/Glimt (norvég)–Roma (olasz)
21.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Zorja Luhanszk (ukrán)
D-CSOPORT
21.00: CFR Cluj (román)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Jablonec (cseh)–Randers (dán)
E-CSOPORT
18.45: Feyenoord (holland)–Union Berlin (német)
18.45: Maccabi Haifa (izraeli)–Slavia Praha (cseh)
F-CSOPORT
18.45: FC Köbenhavn (dán)–PAOK (görög)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
G-CSOPORT

18.45: Vitesse (holland)–Tottenham Hotspur (angol)
18.45: Mura (szlovén)–Rennes (francia)
H-CSOPORT
18.45: Qarabag (azeri)–Kajrat Almati (kazah)
21.00: Basel (svájci)–Omonia Nicosia (ciprusi)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Cleveland Browns–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, első szakasz, D-csoport (Linz)
17.30:
PTE-PEAC Kalo-Méh–SPG Linz (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–Flensburg-Handewitt (német)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Schio (olasz)
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.30:
DVTK–Sziktivkar (orosz)
FÉRFI NB I
20.00:
Kaposvári KK–DEAC-Tungsram

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz
2. forduló
18.30:
Swietelsky-Békéscsaba–DVTK

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
11.00:
női egyéni összetett döntő

 

OKTÓBER 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
15.30:
Zalaegerszeg–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.45: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Újpest FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Aston Villa

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
21.00:
St.-Étienne–Angers (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Mainz–Augsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
18.30:
Torino–Genoa (Tv: Sport2)
20.45: Sampdoria–Spezia (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.35:
Skócia–Magyarország, Glasgow

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, első szakasz
Férfiak, D-csoport (Linz)
10.30:
PTE-PEAC Kalo-Méh–CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (román)
17.30: PTE-PEAC Kalo-Méh–Stk Libertas Marinkolor (horvát)
Nők, C-csoport (Duga Resa)
11.00:
Budapesti Erdért SE–TTC Kazany (orosz)
18.00: Budapesti Erdért SE–Tecnigen Linares (spanyol)

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
18.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
1. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)
16.00:
FTC-Telekom–Tartu Välk 494 (észt)
19.30: Olimp Riga (lett)–Szokol Kijev (ukrán)
ERSTE LIGA
17.30:
UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék
18.30: DEAC–Titánok
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Sport36-Komló–SBS Eger
18.00: NEKA–Grundfos Tatabánya KC, Balatonboglár
18.00: Ferencvárosi TC–Budakalász KZRT
18.00: Csurgói KK–Dabas KC VSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Kecskeméti TE
NŐI NB I
18.00:
Vasas SC–Moyra-Budaörs
18.00: DVSC Schaeffler–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Siófok KC–Váci NKSE
18.00: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
MVM-OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Naturtex-SZTE-Szedeák

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, prológ, Máriapócs (Rabócsiring)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
20.00:
MAFC-BME–Kistext SE
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–UTE
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
11.00:
férfi egyéni összetett döntő

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Metalcom-Szentes–Szolnoki Dózsa
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.30:
Tigra-ZF Eger–Debreceni VSE
20.00: Budapesti Honvéd SE–FTC-Telekom Waterpolo

 

OKTÓBER 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Norwich (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Newcastle
16.00: Everton–Watford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Wolverhampton
16.00: Southampton–Burnley
18.30: Brighton–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.00:
Nantes–Clermont (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Brest (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
13. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Dragovoljac – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Hoffenheim (Tv: Arena4)
15.30: Bielefeld–Borussia Dortmund
15.30: RB Leipzig–Fürth (Tv: Spíler1)
15.30: Wolfsburg–Freiburg
18.30: Hertha BSC–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Salernitana–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Sassuolo–Venezia (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00:
Valencia–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, első szakasz
Férfiak, D-csoport (Linz)
10.30:
PTE-PEAC Kalo-Méh–ASD Marcozzi Cagliari (olasz)
Nők, C-csoport (Duga Resa)
11.00:
Budapesti Erdért SE–STK Aquaestil Duga Resa (horvát)
18.00: Budapesti Erdért SE–Uniao Sebastianense FC (portugál)

ALPESI SÍ
10.00 és 13.15:
világkupa, Sölden – női óriás-műlesiklás

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
20.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
23.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
2. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)

16.00: FTC-Telekom–Szokol Kijev (ukrán)
19.30: Tartu Välk 494 (észt)–Olimp Riga (lett)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.00:
Metz HB (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
9.10:
szerenkénti döntők, férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemáskorlát

 

OKTÓBER 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
13.30:
Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
15.45: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Ferencvárosi TC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
13. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
13.00: III. Kerületi TVE–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szolnoki MÁV FC, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
13.00: WKW ETO FC Győr–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Tiszakécskei LC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC – élőben az NSO-n!

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–SBTC
13.00: BKV Előre–Békéscsaba II
13.00: Debreceni EAC–Tiszafüred
13.00: Eger SE–Hajdúszoboszló
13.00: Hidasnémeti–Tállya
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC I
13.00: Kisvárda II–Kazincbarcika
13.00: Putnok VSE—Újpest II
13.00: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.00: Törökszentmiklós–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Ferencvárosi TC II–Gerjen
11.00: Honvéd FC II–Balassagyarmat
13.00: Cegléd–Paks II
13.00: Dunaújváros PASE–Vác
13.00: ESMTK–Monor
13.00: FC Dabas–Makói FC
13.00: Hódmezővásárhely–MTK II
13.00: Mohács–Dabas-Gyón
13.00: Szekszárdi UFC–Rákosmenti KSK
15.00: Kozármisleny–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
11.00: Győri ETO II–Mosonmagyaróvári TE
13.00: Andráshida–Veszprém FC
13.00: Balatonfüred–Bicske
13.00: BVSC-Zugló–Mol Fehérvár FC II
13.00: Kelen SC–Gyirmót II
13.00: Nagykanizsa–Komáromi VSE
13.00: Tatabánya–Puskás Akadémia II
16.00: Pápa–Zalaegerszeg II
16.00: SC Sopron–Gárdony
A Kaposvár–Érd mérkőzést november 24-re halasztották.

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
15.00:
Brentford–Leicester
15.00: West Ham United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
13.00:
Nice–Lyon (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lens–Metz (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lorient–Bordeaux
15.00: Reims–Troyes
15.00: Rennes–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olympique Marseille–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Köln–Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: VfB Stuttgart–Union Berlin
19.30: Bochum–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Cagliari
15.00: Verona–Lazio (Tv: Sport2)
18.00: Roma–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
14.00:
Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Betis–Rayo Vallecano
21.00: Atlético Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
13.30:
Topolyai SC–Partizan – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
17.00:
DAC–Michalovce – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
19.00:
Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals
19.00: Green Bay Packers–Washington Football Team
19.00: Miami Dolphins–Atlanta Falcons
19.00: New England Patriots–New York Jets
19.00: New York Giants–Carolina Panthers
19.00: Tennessee Titans–Kansas City Chiefs
22.05: Las Vegas Raiders–Philadelphia Eagles
22.05: Los Angeles Rams–Detroit Lions
22.25: Arizona Cardinals–Houston Texans
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Chicago Bears
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ
10.00 és 13.30:
világkupa, Sölden – férfi óriás-műlesiklás

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
21.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
3. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)

15.00: FTC-Telekom–Olimp Riga (lett)
18.30: Szokol Kijev (ukrán)–Tartu Välk 494 (észt)
ERSTE LIGA
14.15:
DVTK Jegesmedvék–Titánok
17.30: Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda
18.30: DEAC–UNI Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
MTK Budapest–Yalikavak Spor Külübü (török), Elek Gyula Aréna
FÉRFI NB I
17.00:
Pick Szeged–Fejér-B.Á.L. Veszprém
17.30: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Pécsi VSK-Veolia
19.00: Hübner Nyíregyháza BS–Egis Körmend
NŐI NB I
15.00:
PINKK Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
15.30: UNI Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.30: DVTK–TFSE-MTK 17.30
18.00: NKA Universitas PEAC–BKG-Prima Szigetszentmiklós
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
18.30: Ludovika-FCSM Csata–Sopron Basket

MOTOGP
EMILIA ROMAGNA-I NAGYDÍJ, MISANO
12.00:
Moto3
13.20: Moto2
15.00: MotoGP

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
16.00:
Debreceni EAC–Dunaújvárosi KSE
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
19.30: Fino Kaposvár–Pénzügyőr SE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
9.25:
szerenkénti döntők, férfiak: ugrás, korlát, nyújtó, nők: gerenda, talaj

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
12.30:
UVSE Hunguest Hotels–OSC Újbuda
14.05: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom-Szentes–Szolnoki Dózsa
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szegedi VE
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK

2021.12.04 18:20:18

Minden más foci MTI, V. Á.

Egy döntetlen is elég volt a címvédő számára a Halmstad elleni találkozón.

2021.12.03 22:41:21

Minden más foci BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Ne legyen kétségünk, egyre ritkább lesz, amikor egy Aranylabda-szavazáson egyértelműnek tetszik a nagyközönség jelentős részének, kinek is kellene nyernie. Akkora a verseny, annyiféle sorozat, vetélkedés, ezzel együtt szempont van, hogy a vélemények megoszlanak, és gyakrabban előfordulhat majd olyan »lázadás«, mint amilyen most Lewandowski elmaradt sikere után kitört.

2021.12.02 13:45:16

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Illúzió a javából: az ÁVH a sporton keresztül akarta megszerettetni magát.

2021.12.01 15:30:08

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Két piros lap, megdöngetett lécek itt és ott, kihagyott ziccerek, 11-espárbaj: a Horvát Kupában nyert az Eszék.

2021.12.01 00:01:10

Minden más foci ZOMBORI ANDRÁS

Folyamatosan változik a labdarúgás, így például bealkonyult a kirúgásnak és az emberfogásnak.