D. Á.
2022.10.24 07:00 Frissítve: 2022.10.29 18:54

Heti program: Bajnokok Ligája, El, topligák és NB I

Az előttünk álló héten a folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre, pályára lép a Barcelona, a Real Madrid, a Bayern München és a Liverpool. Az Európa-liga csoportkörében a Ferencváros a Monacót fogadja. Hétvégén ismét NB I-es és topligás mérkőzéseket élvezhetünk, s lesz még Formula–1 is.

 

OKTÓBER 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
18.00:
Mezőkövesd–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Debrecen–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
21.00:
West Ham United–Bournemouth (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
18.30: Cremonese–Sampdoria (Tv: Sport1)
20.45: Sassuolo–Hellas Verona (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
15. FORDULÓ
20.00:
Sepsi OSK–FCSB – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ

21.00: Celta Vigo–Getafe (Tv: Spíler2)

FUTSAL
NB I, 8. FORDULÓ
18.30:
MVFC Berettyóújfalu–DEAC
19.00: Nyírbátori SC–Aramis SE
19.00: Á Stúdió Futsal Nyíregyháza–ELTE-BEAC
20.00: Magyar Futsal Akadémia–Rubeola FC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Kedd 2.15:
New England Patriots–Chicago Bears (Tv: Arena4)

BASEBALL
22.00:
MLB, playoff, főcsoportdöntő (Tv: Sport2)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+Tuti 1163 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Kairó
  8.00:
25 m, gyorstüzelő pisztoly, férfiak, csapat, alapverseny – 12.45: döntő
  8.15: 50 m, kisöbű szabad puska összetett, vegyes páros, alapverseny – 9.45: döntő
15.15: 50 m, szabad pisztoly, vegyes páros, alapverseny – 17.45: döntő

TENISZ
14.00:
ATP-torna, 1. forduló, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, 1. forduló, Bázel (Tv: Eurosport2)

 

OKTÓBER 25., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.45:
Salzburg (osztrák)–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Milan (olasz)
F-CSOPORT
21.00:
Celtic (skót)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: RB Leipzig (német)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.45:
Sevilla (spanyol)–Köbenhavn (dán)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Manchester City (angol) (Tv: Sport1)
H-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Maccabi Haifa (izraeli)
21.00: Benfica (portugál)–Juventus (olasz)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
Szerda, 2.00:
MLB, playoff, főcsoportdöntő (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40:
Budapest JAHC–FEHA19

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
17.00:
Balatonfüredi KSE–Fraikin BM. Granollers (spanyol), Veszprém (Tv: Sport2)
A-CSOPORT
18.45:
Frisch Auf Göppingen (német)–Fejér B.Á.L.-Veszprém (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
20.45:
Valur Reykjavík (izlandi)–Ferencvárosi TC (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Debreceni EAC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1164 (Tv: Sport2)

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

 

OKTÓBER 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Napoli (olasz)–Rangers (skót)
21.00: Ajax (holland)–Liverpool (angol) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
18.45: FC Bruges (belga)–Porto (portugál)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Bayer Leverkusen (német)
C-CSOPORT
18.45:
Internazionale (olasz)–Viktoria Plzen (cseh) (Tv: Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–Sporting CP (portugál)
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Olympique Marseille (francia)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
16.00:
Ajax U19 (holland)–Liverpool U19 (angol) (Tv: Sport2)

NB III
NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ
13.00:
ZTE FC II–Győri ETO II

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
Csütörtök, 2.00:
MLB, playoff, főcsoportdöntő (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Gyergyói HK (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
  Pick Szeged–Elverum HB (norvég) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Aalborg (dán)–Barca (spanyol) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Bursa (török)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
G-CSOPORT
18.30:
Wloclawek (lengyel)–Egis Körmend
NŐI EUROLIGA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
USK Praha (cseh)–Atomerőmű KSC Szekszárd
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ

F-CSOPORT
18.00:
Maccabi Bnot (izraeli)–SERCO UNI Győr

RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, visszavágó
18.00:
Vasas Óbuda–VDK Gent Dames (belga), Riz Levente Sport- és Rendezvényközpont

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

 

OKTÓBER 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

U19-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Magyarország–Ciprus, Győr-Gyirmót

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Zürich (svájci)–Bodö/Glimt (norvég)
18.45: PSV Eindhoven (holland)–Arsenal (angol) (Tv: RTL+)
B-CSOPORT
18.45: Fenerbahce (török)–Rennes (francia)
18.45: AEK Larnaca (ciprusi)–Dinamo Kijev (ukrán)
C-CSOPORT
18.45: Ludogorec (bolgár)–Real Betis (spanyol)
21.00: HJK (finn)–Roma (olasz)
D-CSOPORT
18.45: Malmö (svéd)–Union Saint-Gilloise (belga)
18.45: Union Berlin (német)–Braga (portugál)
E-CSOPORT
21.00: Manchester United (angol)–Sheriff Tiraspol (moldovai) (Tv: RTL+)
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Real Sociedad (spanyol)
F-CSOPORT
18.45: Lazio (olasz)–Midtjylland (dán)
21.00: Sturm Graz (osztrák)–Feyenoord (holland)
G-CSOPORT
21.00: Freiburg (német)–Olympiakosz (görög)
21.00: Nantes (francia)–Qarabag (azeri)
H-CSOPORT
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Trabzonspor (török)
21.00: Ferencváros–Monaco (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.45: Fiorentina (olasz)–Basaksehir (török)
21.00: Hearts (skót)–Riga FS (lett)
B-CSOPORT
18.45: Anderlecht (belga)–FCSB (román)
21.00: West Ham United (angol)–Silkeborg (dán)
C-CSOPORT
18.45: Villarreal (spanyol)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
18.45: Austria Wien (osztrák)–Lech Poznan (lengyel)
D-CSOPORT
18.45: Slovácko (cseh)–1. FC Köln (német)
18.45: Nice (francia)–Partizan Beograd (szerb)
E-CSOPORT
18.45: Vaduz (liechtensteini)–AZ Alkmaar (holland)
21.00: Dnipro (ukrán)–Apollon (ciprusi), Kassa
F-CSOPORT
21.00: Molde (norvég)–Djurgarden (svéd)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Gent (belga)
G-CSOPORT
21.00: Ballkani (koszovói)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Sivasspor (török)–CFR Cluj (román)
H-CSOPORT
21.00: Basel (svájci)–Zalgiris Vilnius (litván)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Pjunik Jereván (örmény) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, 8. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Tampa Bay Buccaneers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 1.30:
World Series, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)

DARTS
PDC EURÓPA-BAJNOKSÁG, DORTMUND
19.00:
1. fordfuló, 1. nap (Tv: Match4) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: DVTK Jegesmedvék–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–SC Magdeburg (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Nantes (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.30:
Schio (olasz)–DVTK-Hun-Therm
20.30: Mechelen (belga)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Beroe (bolgár)–NKA Universitas PEAC
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Brooklyn Nets–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1165 (Tv: Sport2)

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

 

OKTÓBER 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
21.00:
Lens–Toulouse (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Hertha (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Mallorca–Espanyol (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Szombat, 2.00:
World Series, 2. mérkőzés (Tv: Sport2) 

DARTS
PDC EURÓPA-BAJNOKSÁG, DORTMUND
19.00:
1. fordfuló, 2. nap (Tv: Match4)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
20.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
23.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Debreceni EAC–Corona Brasov (romániai)
18.30: FEHA19–SC Csíkszereda (romániai)
18.40: Budapest JAHC–Gyergyói HK (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Klagenfurt (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Lakers–Bern (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Mol Tatabánya KC–CYEB-Budakalász

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 5. forduló
18.00:
Fino Kaposvár–Pénzügyőr SE

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Rövidpályás-világkupa, 2. állomás, Toronto

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, első mérkőzések

Genesys OSC–Panioniosz (görög)
A-Híd VasasPlaket–AN Brescia (olasz)

 

OKTÓBER 29., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
14.15:
Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Kecskeméti TE–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Paksi FC–Vasas FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Manchester City (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Tottenham (Tv: Match4)
16.00: Brentford–Wolverhampton
16.00: Brighton–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Southampton
16.00: Newcastle United–Aston Villa
18.30: Fulham–Everton (Tv: Spíler1)
20.45: Liverpool–Leeds United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
PSG–Troyes
21.00: Strasbourg–Marseille

HORVÁT 1. HNL
15. FORDULÓ
17.30:
NK Osijek (Eszék)–Dinamo Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Mainz (Tv: Arena4)
15.30: RB Leipzig–Leverkusen – élőben az NSO-n!
15.30: VfB Stuttgart–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Bochum
18.30: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Sassuolo (Tv: Sport1)
18.00: Lecce–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Internazionale–Sampdoria (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
16. FORDULÓ
20.30:
Sepsi OSK–Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Almería–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Javor–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
9. FORDULÓ
13.00:
MTK–Kelen SC
13.30: DVTK–Haladás
13.30: Szent Mihály–Mol Fehérvár
13.30: Újpest–Szekszárdi UFC
14.00: Puskás Akadémia–Ferencváros

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA
FŐCSOPORT, 4. CSOPORT, GALAC
3. FORDULÓ

13.00:
Haladás VSE–Uragan (ukrán)
16.00: United Galati (román)–Benfica (portugál)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PDC EURÓPA-BAJNOKSÁG, DORTMUND
14.00 és 20.00:
nyolcaddöntő (Tv: Match4)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
19.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
22.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.05:
FTC-Telekom–Újpesti TE

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00:
Magyarország–Románia, Tatabánya
FÉRFI NB I
17.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Telekom Veszprém
18.00: HSA NEKA–Ferencvárosi TC, Balatonboglár
18.00: Budai Farkasok-Rév Group–Dabas KC
18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–HÉP-Cegléd
20.05: Pick Szeged–HE-DO B.Braun Gyöngyös

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Atomerőmű SE–Debreceni EAC
17.00: Arconic-Alba Fehérvár–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: MVM-OSE Lions–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Budapesti Honvéd SE–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
18.30: PINKK Pécsi 424–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00:
Sacramento Kings–Miami Heat (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 5. forduló
18.00:
Kistext JP Auto Mercedes–MAFC-BME
18.30: MÁV Előre SC-Foxconn–Kecskeméti RC
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
16.00:
Vasas Óbuda–KNRC
18.00: Swietelsky-Békéscsaba–Szent Benedek RA
19.00: MTK Budapest–MÁV Előre SC-ST. Solar

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 1.00:
Calvin Kattar–Arnold Allen (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Rövidpályás-világkupa, 2. állomás, Toronto

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló, első mérkőzések

Genesys OSC–Panioniosz (görög)
A-Híd VasasPlaket–Brescia (olasz)

 

OKTÓBER 30., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
15.00:
Újpest FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Ferencvárosi TC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
14. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: Soroksár SC–MTK Budapest – élőben az NSO-n!
13.00: BFC Siófok–Szentlőrinc SE – élőben az NSO-n!
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Budafoki MTE, Sényő – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
15.00: FC Ajka–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
15.00: Tiszakécskei LC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
15.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
15:00: ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
15:00: Diósgyőri VTK–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–Nottingham Forest (Tv: Match4)
17.15: Manchester United–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00:
Auxerre–Ajaccio
15.00: Brest–Reims
15.00: Monaco–Angers
15.00: Nantes–Clermont
15.00: Rennes–Montpellier
17.05: Lorient–Nice (Tv: Match4)
20.45: Lyon–Lille

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Union Berlin–Mönchengladbach
17.30: Schalke–Freiburg
19.30: Köln–Hoffenheim

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30:
Empoli–Atalanta (Tv: Sport2)
15.00: Cremonese–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Fiorentina
18.00: Lazio–Salernitana (Tv: Sport2)
20.45: Torino–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Girona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Betis (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
18.00:
Banská Bystrica–DAC – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
9. FORDULÓ
13.30:
Astra Hungary–ETO FC Győr

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
14.30:
Jacksonville Jaguars–Denver Broncos (Tv: Arena4)
18.00: Atlanta Falcons–Carolina Panthers
18.00: Dallas Cowboys–Chicago Bears
18.00: Detroit Lions–Miami Dolphins
18.00: Minnesota Vikings–Arizona Cardinals
18.00: New Orleans Saints–Las Vegas Raiders
18.00: New York Jets–New England Patriots (Tv: Arena4)
18.00: Philadelphia Eagles–Pittsburgh Steelers
21.05: Houston Texans–Tennessee Titans
21.25: Indianapolis Colts–Washington Commanders
21.25: Los Angeles Rams–San Francisco 49ers
21.25: Seattle Seahawks–New York Giants (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Buffalo Bills–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

DARTS
PDC EURÓPA-BAJNOKSÁG, DORTMUND
13.00:
negyeddöntő (Tv: Match4)
19.00: elődöntő, döntő (Tv: Match4)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ, MEXIKÓVÁROS
21.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.00:
FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)
17.30: FEHA19–Debreceni EAC
17.40: Budapest JAHC–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Újpesti TE–Gyergyói HK (romániai)
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Asiago (olasz)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Wetzlar–Flensburg (Tv: Sport1)
16.00: Magdeburg–Leipzig (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kometa Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
15.00:
DVTK-Hun-Therm–NKA Universitas PEAC
15.30: TFSE-MTK–SERCO UNI Győr
17.00: Ludovika Csata–Sopron Basket
18.30: BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós–E.ON ELTE BEAC 
NBA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Los Angeles Lakers–New Orleans Pelicans (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 5. forduló
17.00:
DEAC–GreenPlan-VRCK
Női Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
17.30: Fatum-Nyíregyháza–UTE

TENISZ
14.00:
ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport2)
19.00: ATP-torna, Bázel (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.15:
világbajnokság, Liverpool, női selejtező, 2. nap

ÚSZÁS
Rövidpályás-világkupa, 2. állomás, Toronto

2023.01.26 23:12:33

Minden más foci nemzetisport.hu

ALAPVONAL. A Nordsjaelland keretének 88 százalékát már 2019-ben is saját nevelésű játékosok alkották, a végső cél a 100 százalék. Ez természetesen együtt jár a fiatalítással is, amit jól mutat, hogy például a 2022–2023-as idényben októberig 22 játékost szerepeltettek, közülük 17-en legfeljebb 21 évesek voltak.

2023.01.25 19:31:39

Minden más foci nemzetisport.hu

Az egyetlen edző, aki (az európai Szuperkupát leszámítva) az összes kontinentális fináléját megnyerte.

2023.01.23 15:13:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Az 1966-os liverpooli brazilveréstől a három évvel későbbi, franciaországi kiábrándulásig.