D. Á. 2020.06.22 16:27 Frissítve: 2020.06.26 23:15

Heti program: a sereghajtóval játszik a Real, FA-kupa, Serie A

Az előttünk álló héten véget érnek a labdarúgó NB I küzdelmei – kedden és szerdán a 32., szombaton pedig a 33., azaz az utolsó fordulót rendezik meg a 2019–2020-as kiírásban. Az angol Premier League-ben szerdán pályán a Manchester United és a Liverpool, csütörtökön pedig a Chelsea és a Manchester City vív egymással rangadót. Pénteken a Cristiano Ronaldót felvonultató Juventus a Leccét fogadja. Szombaton a német Bundesliga is befejeződik, az összes mérkőzés 15.30-kor kezdődik. A hét utolsó napján a Real Madrid az Espanyol otthonában lép pályára.

 

JÚNIUS 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
21.00:
Manchester City–Burnley (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
19.30:
Fiorentina–Brescia (Tv: Digi Sport3)
19.30: Lecce–Milan (Tv: Digi Sport1)
21.45: Bologna–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
19.30:
Villarreal–Sevilla (Tv: Spíler2)
22.00: Leganés–Granada (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
28. FORDULÓ
20.00:
Alanyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport1)
20.00: Antalyaspor–Rizespor

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1118 (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 23., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
18.55:
Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Újpest FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
19.00:
Leicester City–Brighton (Tv: Digi Sport2)
21.15: Tottenham–West Ham United (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
19.30:
SPAL–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
19.30: Verona–Napoli (Tv: Digi Sport1)
21.45: Genoa–Parma (Tv: Digi Sport2)
21.45: Torino–Udinese (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.30:
Levante–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
19.30: Valladolid–Getafe
22.00: Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
28. FORDULÓ
20.15:
Benfica–Santa Clara (Tv: Sport1)
22.15: Porto–Boavista (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1120 (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
16.55:
Mezőkövesd Zsóry–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
19.00: Kisvárda–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.05: Paks FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
19.00:
Manchester United–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)
19.00: Newcastle–Aston Villa
19.00: Norwich City–Everton (Tv: Digi Sport3)
19.00: Wolverhampton–Bournemouth (Tv: Spíler1)
21.15: Liverpool–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
19.30:
Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
21.45: Roma–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
21.45: Atalanta–Lazio (Tv: Digi Sport2) élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.30:
Alavés–Osasuna
19.30: Real Sociedad–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
3. FORDULÓ
18:00:
Start–Molde (Tv: Eurosport1)
20:30: Odd Grenland–Vålerenga (Tv: Eurosport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
Rapid Wien–RB Salzburg – élőben az NSO-n!

ROMÁN KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Sepsi OSK–Poli Iasi – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Ruzomberok–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

SZLOVÉN KUPA
DÖNTŐ
17.30:
NK Nafta 1903 Lendava–NS Mura Murska Sobota – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1121 (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
19.00:
Burnley–Watford (Tv: Spíler1)
19.00: Southampton–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
21.15: Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

NORVÉG ELITESERIEN
3. FORDULÓ
18:00:
Sarpsborg–Strømsgodset (Tv: Eurosport1)
20:30: Rosenborg–Bodø/Glimt (Tv: Eurosport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.30:
Eibar–Valencia (Tv: Spíler2)
22.00: Real Betis–Espanyol (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1122 (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
AZ OB I-ES TAGSÁGÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Kanizsa–KSI, Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

 

JÚNIUS 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL CHAMPIONSHIP
39. FORDULÓ
20.45:
Brentford–West Bromwich Albion (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
21.45:
Juventus–Lecce (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
22.00:
Sevilla–Valladolid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
28. FORDULÓ
20.15:
Belenenses–Sporting CP (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
20.00:
Besiktas–Konyaspor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1123 (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
15.15: ZTE FC–Mol Fehérvár FC – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Kisvárda – élőben az NSO-n!
17.30: Újpest FC–Kaposvári Rákóczi – élőben az NSO-n!
17.30: Debreceni VSC–Paks FC – élőben az NSO-n!
20.00: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry – élőben az NSO-n!
20.00: Puskás Akadémia–Budapest Honvéd – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30:
Aston Villa–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Norwich City–Manchester United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
39. FORDULÓ
13.30:
Preston NE–Cardiff City (Tv: Galaxy4)
16.00: Leeds United–Fulham (Tv: Galaxy4)

NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–RB Leipzig
15.30: Borussia Dortmund–Hoffenheim (Tv: Sport2)
15.30: Eintracht Frankfurt–Paderborn
15.30: Freiburg–Schalke
15.30: Bayer Leverkusen–Mainz
15.30: Mönchengladbach–Hertha BSC
15.30: Union Berlin–Fortuna Düsseldorf
15.30: Werder Bremen–1. FC Köln
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
17.15:
Brescia–Genoa (Tv: Digi Sport1)
19.30: Cagliari–Torino (Tv: Digi Sport1)
21.45: Lazio–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Athletic Bilbao–Mallorca (Tv: Spíler2)
17.00: Celta Vigo–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
19.30: Osasuna–Leganés (Tv: Spíler2)
22.00: Atlético Madrid–Alavés (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
31. FORDULÓ
20.00:
Dinamo Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
6. FORDULÓ
19.00:
Sepsi OSK–Viitorul Constanta – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
17.30:
Fenerbahce–Malatyaspor (Tv: Sport2)
20.00: Trabzonspor–Ankaragücü (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1124 (Tv: Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 1.00:
Dustin Poirier–Dan Hooker (Tv: Sport2)

 

JÚNIUS 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
17.30:
Watford–Southampton (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
14.00:
Sheffield United–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Leicester City–Chelsea (Tv: Spíler1)
19.30: Newcastle–Manchester City (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
39. FORDULÓ
13.00:
Bristol City–Sheffield Wednesday (Tv: Aréna4)
15.15: Nottingham Forest–Huddersfield Town (Tv: Aréna4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30:
Arminia Bielefeld–Heidenheim (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Darmstadt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
17.15:
Milan–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
19.30: Napoli–SPAL (Tv: Digi Sport1)
19.30: Sampdoria–Bologna (Tv: Digi Sport3)
19.30: Sassuolo–Verona
19.30: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
21.45: Parma–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Levante–Real Betis (Tv: Spíler2)
17.00: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)
19.30: Granada–Eibar (Tv: Spíler2)
22.00: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
25. FORDULÓ
20.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
20.00:
Basaksehir–Galatasaray (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1125 (Tv: Sport2)

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.

2021.01.22 20:34:41

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Akarjuk, nem akarjuk, üdvösnek tartjuk vagy sem e fordulatot, a futballról való beszédnek kisebb része az, ami a pályán megesik, igen nagy hányadát e virtuális tér inspirálja, befolyásolja, alakítja ma már.

2021.01.22 13:11:29

Minden más foci H. D.

Ramón Miérez duplázott, az NK Osijek gond nélkül nyert a Lokomotiva Zagreb otthonában.

2021.01.21 19:25:14

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Ha létezik szerelem ember és város között... – exkluzív képgaléria a Maradona-királyság éveiről.