D. Á. 2021.08.25 23:58 Frissítve: 2021.08.26 23:28

Csütörtöki sportműsor: jön a BL-csoportkör sorsolása

Csütörtökön jön a labdarúgó Európa-liga és az Európa-konferencialiga selejtezőjének utolsó játéknapja: pályán a Tottenham és a Roma. A Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolása 18 órakor kezdődik, nem sokkal később lesz a strandlabdarúgó-világbajnokság negyeddöntős mérkőzése Spanyolország és az orosz csapat között. Ezen a napon sem maradunk kézilabda, kerékpár és röplabda nélkül.

 

AUGUSZTUS 26., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
18.00:
a csoportkör sorsolása, Isztambul  (Tv: Sport1, Eurosport1) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Alaskert (örmény)–Rangers (skót)
18.00: HJK (finn)–Fenerbahce (török)
18.30: Zorja Luhanszk (ukrán)–Rapid Wien (osztrák)
20.00: Galatasaray (török)–Randers (dán)
20.15: AZ (holland)–Celtic (skót)
20.30: CFR (Kolozsvár, romániai)–Crvena zvezda (szerb)
20.45: Slovan Bratislava (szlovák)–Olympiakosz Pireusz (görög)
21.00:
Antwerp (belga)–Omonia (ciprusi)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Slavia Praha (cseh)
21.00: Sturm Graz (osztrák)–Mura (szlovén)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
BAJNOKI ÁG
16.00:
Kajrat Almati (kazah)–Fola Esch (luxemburgi)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Zalgiris Vilnius (litván)
18.00: Lincoln Red Imps (gibraltári)–Riga FC (lett)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Neftci (azeri)
20.45: Shamrock Rovers (ír)–Flora Tallinn (észt)
NEM BAJNOKI ÁG
18.00:
MSK Zilina (szlovák)–Jablonec (cseh)
19.00: Hammarby (svéd)–FC Basel (svájci)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Viktoria Plzen (cseh)
19.00: Rosenborg (norvég)–Rennes (francia)
19.00: Vitesse (holland)–Anderlecht (belga)
19.00: Roma (olasz)–Trabzonspor (török)
19.00: Elfsborg (svéd)–Feyenoord (holland)
19.00: Anorthoszisz (ciprusi)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.00: FC Köbenhavn (dán)–Sivasspor (török)
19.30: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Sahtyor Karagandi (kazah)
20.00: St Johnstone (skót)–LASK Linz (osztrák)
20.00: Rijeka (horvát)–PAOK (görög)
20.00: Gent (belga)–Raków (lengyel)
20.15: Union Berlin (német)–Kuopio PS (finn)
20.45: Aberdeen (skót)–Qarabag (azeri)
20.45: Tottenham (angol)–Pacos Ferreira (portugál)
21.00: Partizan (szerb)–Santa Clara (portugál)

STRANDLABDARÚGÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, NEGYEDDÖNTŐ
14.00:
Szenegál–Brazília
15.30: Svájc–Uruguay
18.00: Tahiti–Japán
19.30: Orosz csapat–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Lausanne

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.00:
Toronto Blue Jays–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

GOLF
21.00:
PGA Tour, BMW-bajnokság (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Férfi olimpiai selejtező, Riga, 1. forduló
14.30:
Franciaország–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Olaszország–Lettország
CHL, csoportmérkőzés
17.00:
Mladá Boleslav–Frölunda (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.50:
12. szakasz, Jaén–Córdoba, 175 km (Tv: Eurosport1)
15.00:
német körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)
16.55 és 17.40: mountain bike vb, elite, Val di Sole (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00:
Telekom Veszprém–RK Nexe (horvát)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1162 (Tv: Sport2)

PARASPORT
10.00: paralimpia, Tokió (Tv: M4 Sport)
VII. Speciális Olimpia Nyári Nemzeti Játékok, Szentes, Szegvár

RÖPLABDA
Női Európa-bajnokság, csoportkör
A-csoport, Belgrád
17.00:
Orosz csapat–Bosznia-Hercegovina
20.00: Belgium–Franciaország
C-csoport, Zadar (Zára)
17.00:
Szlovákia–Fehéroroszország
20.00: Olaszország–Svájc

TENISZ
US Open
Selejtező, 2. forduló. Benne: Jani Réka–Naito (japán), Gálfi Dalma–Papamihail (görög), Bondár Anna–Dodin (francia)

ATP-torna, Winston-Salem
16.00: WTA-torna, Cleveland (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
20.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), alapszakasz, 1. forduló (Nápoly)

2021.10.28 14:01:10

Minden más foci BERTA MIHÁLY

Az együtt a legtöbb válogatottbeli szereplésig jutó apa-fiú párosok a labdarúgás világából.

2021.10.27 11:02:35

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

Nemrég Edmundo beszélt arról a napról, amelyre úgy emlékszik, mintha tegnap történt volna.

2021.10.26 23:29:18

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. »Egész pályafutásom során a tanulási iránti vágy segített rajtam a legtöbbet.« Ahogyan Cristiano Ronaldo vagy Robert Lewandowski, Mohamed Szalah is felmérte, miben, milyen sorrendben kell előrelépnie, és haladt becsülettel.

2021.10.25 16:01:57

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Továbbra sem megy a sepsiszentgyörgyieknek, de egy nagyon furcsa gól is kellett a CFR-sikerhez.

2021.10.24 15:19:40

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely), RÁCZ PÉTER (percről percre)

Hahn János büntetőt hibázott, de Andzouana góljával győzött a Dunaszerdahely.