V. Á. 2021.07.18 08:34 Frissítve: 2021.07.18 08:59

Arany-kupa: Honduras továbbjutott, Katar kiütéssel győzött

Honduras 3–2-re legyőzte Panamát a labdarúgó Arany-kupa D-csoportjában, így bejutott a negyeddöntőbe. Katar 4–0-ra nyert Grenada ellen.

Honduras bejutott a negyeddöntőbe (Fotó: AFP)

Az első félidőt követően még egygólos hátrányban volt Honduras, ám a második játékrészben négy perc alatt megfordította Panama ellen a mérkőzést, melyet végül 3–2-re megnyert.

PANAMA–HONDURAS 2–3

A tornán meghívottként szereplő Katar már az első félidőben 3–0-ra vezetett Grenada ellen, s ezt a második félidőben további egy góllal növelte. Ez volt Katar első győzelme az Arany-kupán.

GRENADA–KATAR 0–4

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
2. FORDULÓ, D-CSOPORT
Grenada–Katar 0–4
(Hatim 11., Afif 22., M. Muntari 36., Almoez 46.)
Panama–Honduras 2–3 (E. Davis 32., Yanis 45+1., ill. Quioto 22., 65., A. López 61.)

2021.09.19 14:42:04

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), K. T. I. (percről percre)

Az első félidőben a Sepsi jelentős mezőnyfölényben játszott, ám így sem tudta legyűrni a bajnokság 6. helyén álló Aradot.

2021.09.18 17:47:26

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Schäfer, Szendrei Ákos és Hahn is pályára lépett a dunaszerdahelyieknél, 2–1-re győztek a Ruzomberok ellen.

2021.09.16 16:09:12

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem tudta megverni a topolyai csapat a Napredakot, pedig a 93. percben nagyon közel állt az egyenlítéshez.