Afrika-kupa: Mali kiejtette a házigazda Dél-Afrikát

2013.02.02. 22:20
Mali válogatottja 1–1-es százhúsz percet követően tizenegyesekkel legyőzte a házigazda Dél-afrikai Köztársaságot a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája negyeddöntőjének szombati játéknapján, és bejutott a legjobb négy közé. A házigazda Dél-Afrika kiesett.

Ide kattintva bővebben olvashat a mérkőzésről!Ide kattintva bővebben olvashat a mérkőzésről!

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, DÉL-AFRIKA
NEGYEDDÖNTŐ
DÉL-AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG–MALI 1–1 (1–0, 1–1, 1–1) – tizenegyesekkel 1–3
Durban, 45 000 néző. Vezette: Alioum (kameruni)
Gólszerző: Rantie (31.), ill. Sey. Keita (58.)

Legfrissebb hírek

Mindössze két gól elég volt Dél-Afrikának a második hely megszerzéséhez az A-csoportban – statisztikák

Foci vb 2026
2 órája

Megvan az első párosítás: Kanada–Dél-Afrika mérkőzés nyitja az egyenes kiesés szakaszt

Foci vb 2026
2 órája

Videó: így ünnepelte történelmi továbbjutását az öltözőben Dél-Afrika

Foci vb 2026
2 órája

13 hely elkelt, 19 még kiadó az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
2 órája

Guillermo Ochoa: Emelt fővel távozom, mert tudom, hogy mindent megtettem ezért a válogatottért

Foci vb 2026
2 órája

Mateo Chávez és Thapelo Maseko is begyűjtött egy meccs embere címet

Foci vb 2026
3 órája

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
3 órája

Dél-Afrika megverte Dél-Koreát, és csoportmásodikként jutott tovább!

Foci vb 2026
3 órája
Ezek is érdekelhetik