Szlovénia: az NK Maribor nyerte meg a bajnokságot

MTI/K. B.MTI/K. B.
2022.05.22. 20:13
null
A Maribor 16. alkalommal lett bajnok hazájában (Fotó: AFP, archív)
Az NK Maribor vasárnap megnyerte a szlovén labdarúgó-bajnokságot – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

 

A Maribor az utolsó fordulóban 3–1-re győzött a tavalyi bajnok NS Mura otthonában, így hárompontos előnnyel végzett a tabella élén az FC Koper együttese előtt.

Ezzel a Maribor 16. alkalommal lett bajnok hazájában, és indulhat a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

Legfrissebb hírek

NS-infó: távozik a Nafta magyar sikeredzője, Bozsik József

Minden más foci
9 órája

Modric góllal, Horvátország győzelemmel melegített a vb-re

Minden más foci
2026.06.07. 21:51

Megnyerte az osztályozót, újra az élvonalban a lendvai csapat!

Légiósok
2026.05.31. 19:51

Újra az élvonal kapujában a lendvai csapat

Minden más foci
2026.05.31. 08:24

Nem nyert a Nafta, osztályozót játszik a feljutásért

Minden más foci
2026.05.22. 18:52

Jégkorong-vb: az amerikaiak szétlövés után nyertek a németek ellen a mieink csoportjában

Jégkorong
2026.05.20. 23:17

Kikapott, így még nem biztosította be a feljutást a Lendva

Minden más foci
2026.05.17. 21:27

Szlovénia ellen is folytatódott a vb-re készülő hokiválogatottunk vereségsorozata

Jégkorong
2026.05.07. 21:10
Ezek is érdekelhetik