Hollandia: a Eunice vihar miatt törlik a bajnokikat

K. T. I.K. T. I.
2022.02.18. 18:39
null
Hétvégén messze nem lesz biciklis idő Hollandiában, a stadionok kapui is zárva maradnak a biztonság érdekében (Fotó: AFP)
Nem rendeznek a hétvégén meccseket Hollandiában – határozott a klubokkal egyeztetve a Holland Labdarúgó-szövetség. A KNVB beszámolója szerint az Európa északnyugati részén dúló Eunice vihar miatt nem lehetne garantálni a mérkőzések biztonságos lebonyolítását.

 

 

A holland szövetség döntése értelmében egyetlen osztályban sem rendeznek mérkőzéseket. A forduló pótlására még nincs biztos időpont, a közlemény szerint „olyan hamar rendezik meg a meccseket, ahogyan csak lehetséges”.

A KNVB emlékeztetett, hogy az FC Eindhovent sújtó koronavírus-fertőzések miatt már korábban elhalasztott, ADO Den Haag elleni összecsapást is ugyanúgy kezelik majd, mint a forduló többi meccsét – vagyis az új időpontban a hétvégére eredetileg tervezett összes találkozót lejátsszák majd.

A viharciklon Nagy-Britanniában már komoly károkat okozott, a többi között a londoni O2 Aréna tetőszerkezetében is komoly károk keletkeztek brit lapok beszámolói szerint.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Hiába a BL-indulás, kirúgták Van Persie-t Hollandiában

Minden más foci
2026.06.08. 08:05

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25
Ezek is érdekelhetik