Brazília: Pelét kiengedték a kórházból

Pelét kiengedték a kórházból (Fotó: AFP)
Kiengedték a kórházból a háromszoros világbajnok brazil labdarúgót, Pelét, akinek így otthonában folytatják vastagbéldaganatának kezelését – írja az MTI.
„Pelé állapota stabil” – közölte csütörtökön a Sao Paulo-i Albert Einstein kórház.
A 81 esztendős Pelénél szeptemberben diagnosztizálták a tumort, azonnal meg is operálták, majd hetekig az intenzív osztályon lábadozott, ahonnan október elején állapota javulása után engedték haza, majd két hete kellett ismét kórházba vonulnia.
Pelé 1958-ban, 1962-ben és 1970-ben nyert vb-t a brazil válogatottal, amelynek színeiben 92 találkozón 77 gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét
Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49
Ezek is érdekelhetik





