Légiósok: lefújták az idényt, nincs bajnok Dzsudzsákéknál

MTI MTIMTI MTI
2020.06.19. 11:11
null
Lefújták az idényt az Egyesült Arab Emírségekben, nem hirdetnek bajnokot Dzsudzsák Balázséknál (Fotó: Tumbász Hédi)
Lezárták a labdarúgó-bajnokságot, és nem hirdetnek győztest a 2019–2020-as szezonban az Egyesült Arab Emírségekben.

 

A koronavírus-járvány következtében az ázsiai országban március 15-én szakadt félbe az idény, ekkor 19 fordulót követően 43 ponttal az al-Ahli állt az élen, megelőzve Dzsudzsák Balázs csapatát, a 37 pontos al-Aint.

A liga bejelentése szerint egyetlen csapat sem esik ki, s az ázsiai Bajnokok Ligájába a 2018–2019-es idény eredményei alapján kerülnek be a csapatok.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
12 órája

Vezetőedző lett Andrés Iniesta – hivatalos

Minden más foci
2026.06.02. 11:48

Dzsudzsák Balázs a következő idényt is a DVSC-ben tölti

Labdarúgó NB I
2026.05.31. 18:53

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 07:03

Nyolc magyar és három légiós szerepel az NB I őszi válogatottjában

Labdarúgó NB I
2025.12.28. 08:39

„Hiba volt, amikor azt mondták, már abba kellene hagynom” – Dzsudzsák Balázs az ETO FC elleni góljáról

Labdarúgó NB I
2025.10.05. 08:48

Hiba lenne leírni a kora miatt Dzsudzsák Balázst

Labdarúgó NB I
2025.08.12. 09:26
Ezek is érdekelhetik