Ukrajna: játszottak volna, de a vírus közbeszólt

2020.05.30. 22:10
null
Andrij Pavelko (Fotó: AFP, 2018)
Elmarad az ukrán első osztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnapra tervezett Karpati Lviv–Mariupol mérkőzés – tudatta honlapján az ország futballszövetsége szombaton.

 

A 24. forduló meccsét azért kellett elhalasztani, mert a házigazdák együttesénél hat embert megfertőzött a koronavírus. A Footboom portál beszámolója szerint Andrij Pavelko, a futballszövetség elnöke azt közölte: a hazaiaknál két játékos és a klubszemélyzet négy tagja lett beteg. Hétfőn a teljes csapatot ismét tesztelik, a fertőzöttekre karantén vár.

Ukrajnában március közepe óta nem rendeztek mérkőzést a világjárvány miatt. A bajnokság szombaton folytatódott, vasárnap pedig rögtön Sahtar–Dinamo Kijev rangadó jön – az éllovas doneckiek tetemes, 13 pontos előnnyel várják a meccset.

Legfrissebb hírek

Ismét meccs közben esett össze a pályán Christian Eriksen

Minden más foci
2026.06.07. 20:14

Magyarország bronzérmes a minifutball Európa-bajnokságon

Magyar válogatott
2026.06.03. 20:15

Először lesz külföldi szövetségi kapitánya Ukrajnának

Minden más foci
2026.05.18. 17:31

Tizenhatodszor lett bajnok a Sahtar Ukrajnában

Minden más foci
2026.05.10. 17:14

Eldőlt: a Fradi volt edzője ősszel nem tér vissza Magyarországra hazája kapitányaként

Minden más foci
2026.04.22. 12:17

Kikaptunk Ukrajnától, továbbra is győzelem nélkül állunk az U21-es Eb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.03.31. 18:31

Szerhij Rebrov: Mindenki megértette, hogy elveszítettünk egy nagy esélyt

Foci vb 2026
2026.03.27. 11:18

Hazai pályán kezdünk Ukrajna ellen a Nemzetek Ligájában – a pontos menetrend

Magyar válogatott
2026.02.13. 10:11
Ezek is érdekelhetik