Liga 1: Romániában június elejétől lehet meccseket játszani

2020.05.22. 19:49
null
Hamarosan a Sepsi OSK-nál is újrakezdhetik a közös edzéseket (Fotó: AFP)
A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elnöke, Razvan Burleanu pénteki videokonferenciáján közölte, a csapatok nagy valószínűséggel június 1-je után kezdhetik el a csoportos edzéseket, és ezután csaknem két hét áll a rendelkezésükre, hogy felkészülési mérkőzéseket játszanak a helyi élvonal újraindítása előtt. 

A szekelyhon.ro beszámolója szerint Burleanu megerősítette, június 13-án szeretnék újraindítani a Liga 1 küzdelmeit Romániában.

„Jelenleg a kluboknak az edzőtáborban be kell tartaniuk az egészségügyi óvintézkedéseket. Be kell bizonyítaniuk, hogy tartani tudják magukat ehhez a tervhez, és várják az engedélyt, hogy június elsejétől elkezdhessék a csoportos edzéseket. Ezután következnek a felkészülési mérkőzések, majd június tizenharmadikától újra szeretnénk kezdeni a bajnokságot, első körben természetesen nézők nélkül” – nyilatkozta FRF első embere.

A hírt a Sepsi OSK Facebook-oldala is megosztotta, tik-tak, tik-tak felütéssel.

Legfrissebb hírek

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Hazai döntetlennel visszajutott a román élvonalba a Sepsi OSK!

Minden más foci
2026.05.16. 11:59

Kikapott a Voluntari-tól, az utolsó fordulóban dől el, visszajut-e az élvonalba a Sepsi

Minden más foci
2026.05.12. 21:00
Ezek is érdekelhetik