Japán: megvan Iniesta első győzelme új csapatában
Az FC Barcelonától az előző idény végén távozó Andrés Iniesta először ünnepelhetett győzelmet a japán bajnokságban: az egyszeres világ- és kétszeres Európa-bajnok spanyol labdarúgó csapata, a Vissel Kobe hazai pályán 1–0-ra megverte a Kasiva Reysolt.
A 34 éves középpályás a 82. percig volt a pályán, a győztes gólt a második félidő közepén Maszujama Aszahi szerezte.
A Vissel Kobe jelenleg negyedik a japán élvonalban, hátránya öt pont az egy meccsel kevesebbet játszó, harmadik helyezett Kavaszaki Frontale mögött.
INIESTA PARÁDÉS LABDALEVÉTELE
„Remek csapat! Nagyon örülök az első győzelmemnek. Jó benyomások értek, most már több percet töltöttem a pályán. Köszönjük a támogatásotokat!” – írta a meccs után Iniesta a Twitteren.
Legfrissebb hírek

Japántól is kikapott, Tunézia már nem juthat tovább
Foci vb 2026
2026.06.21. 07:56

Japán négy góllal legyőzte Tunéziát – videók
Foci vb 2026
2026.06.21. 06:29

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik





