
Andrés Iniesta akcióban (Fotó: Twitter)
Vasárnap először lépett pályára új csapatában, a Vissel Kobében Andrés Iniesta, sok örömre azonban nem lehetett oka, mert a Vissel Kobe 3–0-ra kikapott otthon a Shonan Bellmarétől.
A világ- és Európa-bajnok spanyol az 59. percben lépett pályára csereként, ekkor 2–0-ra vezetett a vendégcsapat.
A Vissel Kobe 17 fordulót követően a 6. helyen áll a 18 csapatos japán élvonalban.
Nem Iniesta az egyedüli spanyol klasszis, aki most debütált a japán bajnokságban, a Szagan Toszu nemrégiben szerződtetett támadója, Fernando Torres szintén első alkalommal lépett pályára új csapatában. A korábbi Atlético Madrid-játékos szintén csereként állt be, ám az ő együttese is vereséget szenvedett (0–1).
Legfrissebb hírek

Japántól is kikapott, Tunézia már nem juthat tovább
Foci vb 2026
2026.06.21. 07:56

Japán négy góllal legyőzte Tunéziát – videók
Foci vb 2026
2026.06.21. 06:29

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik




