Eurofutball: a horvát bajnokhoz igazolt a korábbi Fradi-védő

2018.05.29. 22:54
A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot és a helyi kupát is megnyerő Dinamo Zagreb szerződtette a Ferencváros korábbi védőjét, Emir Dilavert.

A 27 éves bosnyák-osztrák kettős állampolgárságú védő tavaly nyáron igazolt a Lech Poznanhoz, ahol a lengyel bajnokság egyik legjobbjává nőtte ki magát.

A Ferencvárossal három Magyar Kupát és egy bajnoki címet szerző Dilaver négyéves szerződést kötött a BL második selejtezőkörében kezdő Dinamóval.

A zágrábi együttesnél nem lesz számára mindenki ismeretlen, hiszen a május 15-én kinevezett Nenad Bjelica 2016 augusztusa és 2018. május 10. között a Lech Poznant edzette.

„Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, és hogy a Dinamo mezét viselhetem a jövőben. Ez egy hatalmas klub, amit bizonyít az is, hogy duplázni tudott a szezonban. Köszönöm a vezetőségnek a belém fektetett bizalmat, próbálok a pályán rászolgálni erre” – mondta szerződésének aláírását követően.

A Ferencvárossal három Magyar Kupát és egy bajnoki címet szerző Dilaver négyéves szerződést kötött a BL második selejtezőkörében kezdő Dinamóval.

A zágrábi együttesnél nem lesz számára mindenki ismeretlen, hiszen a május 15-én kinevezett Nenad Bjelica 2016 augusztusa és 2018. május 10. között a Lech Poznant edzette.

„Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, és hogy a Dinamo mezét viselhetem a jövőben. Ez egy hatalmas klub, amit bizonyít az is, hogy duplázni tudott a szezonban. Köszönöm a vezetőségnek a belém fektetett bizalmat, próbálok a pályán rászolgálni erre” – mondta szerződésének aláírását követően.



 

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
7 órája

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
16 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:17

Kubatov Gábor: Ha a Fradinak ez lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:07

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:01
Ezek is érdekelhetik