Szlovákia: a dunaszerdahelyiek meccseire fogy a legtöbb jegy
Az előző idény első feléhez hasonlóan 2017 őszén is a DAC-é volt a legjobban kihasznált stadion a szlovák élvonalban (Fortuna Liga) – írja a dunaszerdahelyi klub hivatalos honlapja.
Az őszi idény kilenc hazai találkozójára 59 641 néző volt kíváncsi, ami 6627-es mérkőzésenkénti átlagot jelent – a belépőjegyek 81.13 százalékát sikerült értékesíteni. Hazai össznézőszámban a Spartak Trnava (44 398), kihasználtságban a Trencín (66.25%) követi a DAC-ot a szlovák élvonalban.
(Az első hat alkalommal 7139 volt a Mol Aréna hivatalos kapacitása, az új főtribün novemberi átadását követően 10 226-ra nőtt a befogadóképessége.)
Marco Rossi csapata a tabella negyedik helyén várja a tavaszi szezon február 17-i rajtját.
A dunaszerdahelyi klub hivatalos honlapjának cikke ide kattintva olvasható el.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Robert Klauss a DAC új vezetőedzője – hivatalos
Minden más foci
2026.06.05. 21:32

NS-infó: Robert Klauss lesz a DAC edzője
Minden más foci
2026.06.04. 13:06
Ezek is érdekelhetik





