Labdarúgás: Egervári és Mezey is meglátogatta a székelyföldi akadémiát
Tekintélyes vendégei voltak a Székelyföld Labdarúgó Akadémiának: többek között Egervári Sándor és Mezey György, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányai, valamint az 1968-as mexikóvárosi olimpián aranyérmet szerző Básti István és Szalay Miklós (mindkettő a Salgótarjáni BTC korábbi labdarúgója) is Csíkszeredában járt.
A Magyarországról érkező, körülbelül húsz főből álló csoportot Szondy Zoltán, az FK Csíkszereda elnöke és Varga Károly, a Székelyföld Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatója látta vendégül. Többek között Egervári Sándor, Mezey György, Básti István és Szalay Miklós is betekintést nyert az erdélyi klub működésébe – számolt be róla a csíkszeredaiak hivatalos honlapja.
honlapja.
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46
Ezek is érdekelhetik






