Videó: ezért énekelték a franciák is az angol himnuszt

2017.06.14. 11:59
Mint arról beszámoltunk, a francia válogatott egy végig izgalmas találkozón 3–2-re legyőzte Angliát felkészülési mérkőzésen. Amiről azonban még másnap is szó esik, az egy találkozó előtti eset…

A meccset megelőzően ugyanis a francia drukkerek együtt énekelték „ellenfelükkel" az angol himnuszt, így biztosítva a játékosokat és a szurkolókat támogatásukról a manchesteri és londoni terrortámadásokat követően.

Legfrissebb hírek

Mbappé: Nem nézem, hogy Messi mit csinál, csak arra gondolok, hogy segítsek a csapatomnak

Foci vb 2026
4 órája

„Kártyáztunk; remekül szórakoztunk” – Didier Deschamps a viharszünetről

Foci vb 2026
12 órája

Mbappé a századik válogatott meccsén duplával érte be Klosét és üldözi Messit – statisztikák

Foci vb 2026
12 órája

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
13 órája

Mbappé ismét duplázott és beérte Klosét – Franciaország csaknem 4 órás meccsen verte meg simán Irakot

Foci vb 2026
13 órája

Franciaország 3–0-ra megverte Irakot

Foci vb 2026
13 órája

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
14 órája

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
14 órája
Ezek is érdekelhetik