Labdarúgás: Twitteren kérte vissza ellopott Eb-aranyérmét

MTI MTIMTI MTI
2016.03.25. 13:43
Twitteren kérte vissza ellopott Eb-aranyérmét Morten Bruun dán labdarúgó pénteken.


Az 50 esztendős Bruun házába csütörtök este törtek be, amikor a Dánia–Izland felkészülési mérkőzést közvetítette a Kanal 6 csatornán.

„Te, aki betörtél a házamba, amíg közvetítettem a meccset, megtennéd, hogy visszajuttatod az 1992-es Eb-érmemet? A címet tudod” – írta a korábbi védő, középpályás.

 

Legfrissebb hírek

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
Tegnap, 18:38

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

A dán kapuslegenda szerint Roberto Martínez újabb válogatottat tesz tönkre

Foci vb 2026
2026.06.18. 16:36

„Van egy légzsákja, amely megvédi a haláltól” – Merkely Béla szerint Eriksen élete nincs veszélyben, de a futballvilágnak döntenie kell

Minden más foci
2026.06.09. 10:15

Christian Eriksen: Szeretnék mindenkit megnyugtatni, ez más volt, mint 2021-ben

Minden más foci
2026.06.08. 19:26

Ismét meccs közben esett össze a pályán Christian Eriksen

Minden más foci
2026.06.07. 20:14

Ritmikus gimnasztika: Pigniczki az összetett 27. helyéről várja a folytatást az Eb-n

Torna
2026.05.28. 18:38

Magyar siker Dániában: Gángó András aranyérmes az Aarhusszal

Minden más foci
2026.05.20. 11:27
Ezek is érdekelhetik