Edzősors: a Milan extrénerét szóba hozták Dzsudzsákékkal

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.05.31. 13:02
A La Gazzetta dello Sport értesülései szerint három klub is ajánlatot készül tenni Massimiliano Allegrinek, a Milan korábbi vezetőedzőjének, akit januárban menesztettek a hétszeres BEK/BL-győztestől a gyenge eredmények miatt.

Az olasz napilap úgy tudja, az egyik kérő a Dzsudzsák Balázst foglalkoztató Dinamo Moszkva, amelyet április óta Sztanyiszlav Csercseszov irányít. Az 50 éves szakember a szezon hajrájában kétéves szerződést kötött az orosz klubbal, így nem lenne indokolt, ha a bajnokságban negyedik helyen végző együttes vezetősége menesztené.

A La Gazzetta dello Sport szerint a magyar válogatott szélső csapata mellett a Dinamo Kijev és a Lazio is szívesen látná kispadján az olasz szakembert.

Legfrissebb hírek

Máris itt az idény szenzációja, Bonazzoli csodagóljával nyert Milánóban a Cremonese!

Olasz labdarúgás
4 órája

A Napoli Kevin De Bruynével védene címet, az Inter új edzővel, a Milan Luka Modriccsal érne fel a csúcsra a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
16 órája

Alessandro Costacurta szerint bajnok lehet a Milan

Olasz labdarúgás
2025.08.21. 12:05

Hiába van Aranylabdád, ha még nem játszottál a Milanban…

Képes Sport
2025.08.20. 11:07

A Como bejelentette az Európa-bajnok csatár érkezését

Olasz labdarúgás
2025.08.12. 20:09

Hiba lenne leírni a kora miatt Dzsudzsák Balázst

Labdarúgó NB I
2025.08.12. 09:26

Dajka László: Szórakoztatni csak az tud, aki felszabadult

Labdarúgó NB I
2025.08.10. 11:05

De Geát megünnepelték, Seskóékat bemutatták, a Manchester United döntetlent játszott a Fiorentinával

Minden más foci
2025.08.09. 18:00
Ezek is érdekelhetik