Skócia: győzelemmel rajtolt az ezüst- és a bronzérmes is

2013.08.04. 19:06
Egy idegenbeli és egy hazai siker zárta vasárnap a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2013–2014-es idényének első fordulóját.

Az előző szezonban ezüstérmet nyerő Motherwell a Hibernian otthonában az észt Henri Anier 83. percben szerzett góljával harcolta ki a győzelmet (0–1), míg a St. Johnstone ugyanilyen különbséggel múlta felül a Hearts együttesét (1–0) – a tavaly a bajnokság harmadik helyén végző St. Johnstone három pontot érő gólját Stevie May szerezte a 24. percben. Motherwell a Hibernian otthonában az észt Henri Anier 83. percben szerzett góljával harcolta ki a győzelmet (0–1), míg a St. Johnstone ugyanilyen különbséggel múlta felül a Hearts együttesét (1–0) – a tavaly a bajnokság harmadik helyén végző St. Johnstone három pontot érő gólját Stevie May szerezte a 24. percben.